Fırat Üniversitesi Hastanesi Ulusal Basında

Fırat Üniversitesi Hastanesi ulusal basında. Geçtiğimiz haftalarda çekimleri yapılan, TV8 ve TV8 İnt’de yayınlanan “Şehrin Nabzı” Programının konuğu Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz oldu.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Ulusal Basında

Program sunucusunun hastane ile ilgili sorularına muhatap olan Başhekim Kaygusuz, özellikle hastanede obezite Cerrahisi, beyin Pili tedavisi, Radyasyon Onkolojisi, kardiyoloji ve Kalp- Damar konusunda Türkiye’de önemli, bir merkez haline geldiklerini ifade etti.

Obezite cerrahisinde yurtdışından ve yurt içinden yoğun talep aldıklarını hatırlatan Başhekim Kaygusuz, hastanenin tüm birimlerinde teşhis ve tedavi ünitelerinin son derece modern cihazlarla donanımlı olduğunu ve konusunda uzman öğretim üyelerinin hastanede görev yaptığını söyleyen Kaygusuz, Bu konuda bölge hastanesi konumunda olduklarını da vurguladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mert
mert - 6 ay Önce

hst bok götürüyor

Patosçu
Patosçu - 6 ay Önce

Git bakalim muayene iste ne zaman sira geliyor eger paran varsa hocalara ozel muayene aninda yani paran yoksa olursun ultrason tarihini adam kasim 3 e verdi ve hala universite hastanesini ovuyorsunuz

elaziz
elaziz - 6 ay Önce

Hastane her şeyden önce enfeksiyon işini halletsin. Oraya giren herkes enfeksiyon kapıyor. Kendilerini övüp durmasınlar. Bunun bir çaresine baksınlar. 2-3 aydır enfeksiyondan yatan hastalar var.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109