Fırat Üniversitesi’nde Başarılı Akademisyenler Ödüllendirildi

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nda (ISIF’20) buluşlarıyla ödül almaya hak kazanan öğretim üyelerini başarılarından dolayı ödüllendirdi.

Fırat Üniversitesi’nde Başarılı Akademisyenler Ödüllendirildi

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, başarılı öğretim üyelerini ödüllendirdi.

Fırat Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleştirilen törene Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz ve ödül alan öğretim üyeleri katıldı.

GÖKTAŞ: CİDDİ BİR KATKISI OLDU

İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nda (ISIF’20) buluşlarıyla ödül almaya hak kazanan öğretim üyelerini tebrik eden Rektör Prof. Dr. Göktaş, “Fırat Üniversitesi, Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden birisidir. Üniversitemiz öğrenci yetiştirmesinin yanında alanlarında kendini kanıtlamış çok sayıda akademisyen bilim dünyasına kazandırarak çevre illerdeki üniversitelerin kurulmasına ve kurumsallaşmasında ciddi bir katkısı oldu. Bu bağlamda üniversitemizin verdiği eğitimler yanında bazı hocalarımız ve bölümlerimizin yaptığı çalışmalarla her zaman öne çıkması üniversitemiz adına sevindirici gelişmedir” dedi.

GÖKTAŞ: BAŞARISIYLA GÖRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Fırat Üniversitesi’nde öğretim üyelerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda yaptıkları çalışmalara Rektörlük olarak çeşitli destekler verdiklerini belirten Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “bilimsel çalışmaları desteklemenin karşılığını bu şekilde öğretim üyelerimizin başarısıyla görmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nda (ISIF’20) buluşlarıyla Altın, Gümüş ve Bronz madalya almaya hak kazanan öğretim üyeleri; Prof. Dr. Fahrettin Yakuphanoğlu, Doç. Dr. Özlem Emir Çoban, Doç. Dr. Mehmet Zülfü Çoban, Dr. Öğr. Üyesi Şeyda TAŞAR ile Öğr. Gör. Ayşegül Dere’ye ödülleri Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz tarafından takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 15:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merhaba Hemşehirlim
Merhaba Hemşehirlim - 5 ay Önce

Fırat Üniversitesi denilince aklıma aynı soyadlı kişilerin görev aldığı kurum olması hep geliyor. Üniversite değil aile kurumu sanki.

A.YILMAZ
A.YILMAZ - 5 ay Önce

Hocalarımızı tebrik ediyorum.Fırat üniversitesi adina alinan başarılarla gurur duyuyoruz..Teşekkürker

Ömür Törpüsü
Ömür Törpüsü - 5 ay Önce

Ödül alan hocalarımızı tanımıyorum, tebrik ederim hepsini. Benim elazığda eğitim aldığım hocalar aynı bu haberi yapan kişiler gibiydi. Anlaşılmaz özensiz kendini ifade edemeyen şark kurnazlarıydı.

Hüseyin Doğan
Hüseyin Doğan - 5 ay Önce

Rektör Yardımcımız, Çok Kıymetli Prof. Dr. Mehmet Yılmaz Bey'den, ödül alan hocalarımıza başarılar diliyorum.

Aydın turgut
Aydın turgut - 5 ay Önce

Çok uzun süre onurla,gururla görev yaptığım çok sevdiğim Fırat Üniverstesi
nin bilimsel başarısını gönülden kutlar
başarılarının devam etmesini dilerim
Prof.Dr.Aydın TURGUT

SIRADAKİ HABER

banner103