Fırat Üniversitesi’ne Dikilen 46 Bin Fidan İçin Teşekkür Plaketi Verildi

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, fidan dikimi ve bakımı konusunda üniversiteye her türlü desteği sağlayan Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner ve ekibi ile Üniversitemiz Yapı İşleri Daire Başkanlığı çalışanlarına teşekkür plaketi verdi.

Fırat Üniversitesi’ne Dikilen 46 Bin Fidan İçin Teşekkür Plaketi Verildi

Rektörlük makamında düzenlenen programa, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları ile Fırat Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığı çalışanları katıldı.

Konu ile ilgili görüşlerini dile getiren Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner, Fırat Üniversitesi ile yapmış oldukları protokol kapsamında Harput yerleşkesi ile Rektörlük yerleşkesine toplamda 46 Bin fidan dikimi gerçekleştireceklerini belirterek, desteklerinden dolayı Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’a teşekkür etti.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ise Fırat Üniversitesi ve Orman Bölge Müdürlüğü işbirliğinde daha yeşil bir üniversite sloganı ile çalışmalarına devam ettiklerini anımsatarak, Üniversiteye verdiği desteklerden ötürü Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner’e ve ekibine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. GÖKTAŞ tarafından fidan dikimi ve bakımı konusunda üniversiteye her türlü desteği sağlayan Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih ÇETİNER, Orman Bölge Müdürlüğü personelleri Aziz GÜZELOCAK, Mehmet YILDIRIM, Abdullah SERTDEMİR, Ersin TAŞ, Hidayet SARI, Yahya AÇIKMAZ, Üniversitemiz Yapı İşleri Daire Başkanı Mehmet İnallı ve Yapı İşleri Daire Başkanlığı personelleri Atilla BAHŞİ ile Bedrettin MURAT’a teşekkür plaketleri verildi

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2021, 15:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri
Nuri - 5 gün Önce

eski rektör Demirdağın yerine bu Hocamız olsaydı. Palulu olupda son 15 senede Elazığa faydalı olan isim çıkmadı.Şimdi Harput Yerleşkesi Malatya İnönü Üniversitesi gibi olmuş Elazığ da Malatya sivas gibi 2. üniversitene kavuşmuş olurdu. Türkiye de birçok ilde 4 veya 5 üniversite var.

Ahmet
Ahmet @Nuri - 5 gün Önce

Nuri bey kaç yıl oldu bu rektör geleli yaptığı bir iş söyleyebilrmisin. Söz çok icraat yok bu rektörde millette jeton geç düşüyor. Açtığı tek temel yok . Bir diş hastenesi temeli var hu da 5-10 yıl önceki proje şimdi yapılıyor sadece..

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109