FIRAT ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE GÜNDEMİNDE BİRİNCİ SIRAYA YERLEŞTİ

Fırat Üniversitesi tarafından tercih döneminde üniversitenin ve Elazığ’ın tanıtımına katkı sağlamak amacıyla Twitter’da başlatılan “FıratSeniBekliyor” kampanyası büyük bir başarıya ulaşarak Türkiye gündemine girdi. Binlerce paylaşımın yapıldığı kampanyada #FıratSeniBekliyor etiketi Türkiye gündeminde birinci sıraya yerleşti.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE GÜNDEMİNDE BİRİNCİ SIRAYA YERLEŞTİ

Elazığ ve üniversitenin tanıtımı, öğrencilere üniversitenin değerlerini anlatmak amacıyla Tanıtım Günleri etkinlikleri kapsamında Twitter’da kampanya başlatıldı.

Twitter’da saat 20.00 itibariyle başlayan kampanya kapsamında dakikalar içerisinde binlerce paylaşım yapıldı.

Yapılan paylaşımlarda Fırat Üniversitesi ve Elazığ’ın kalitesi, değerli ve farkındalıkları anlatıldı.

Binlerce paylaşımın yapıldığı Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından başlatılan #FıratSeniBekliyor etiketi Türkiye gündeminde ilk sıraya yerleşti.

BİNLERCE PAYLAŞIM YAPILDI

Fırat Üniversitesi tarafından başlatılan kampanyaya İl yöneticileri, siyasetçiler, bürokratlar, akademisyenler ve vatandaşlar büyük destek sağladı. Öte yandan kampanyaya Bülent Serttaş, Esat Kabaklı gibi Elazığlı ünlü isimlerde destek verdi.

INSTAGRAMDA DA ONLARCA ULUSAL SAYFA PAYLAŞIM YAPTI

Twitter’daki kampanyayla beraber Instagramda da büyük bir tanıtım atağı yapıldı. Özellikle gençlerin sıklıkla kullandığı çok sayıda Instagram sayfasında Fırat Üniversitesi’nin tanıtım videoları paylaşıldı. Paylaşılan videolar ınstagram kullanıcıları tarafından büyük beğeni topladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gelin gelin oy gelin
Gelin gelin oy gelin - 6 ay Önce

Gelin 2 bin liraya kiralık ev görün.

:)
:) - 6 ay Önce

Mühendislik fakultesindeki öğretim görevlileri aşırı aşırı iyi deneyimli hocalar var hemen hemen tüm mühendislik bölümleri böyle.Fakat öğrenci kapasitesi yerlerde çoğu okumak için değilde eğlenmek için sadece ortamlara girmek için ünideler(her üniversitede böyle öğrenciler var tabii) eğer şöyle adam akıllı hem öğrenciler hem hocalar olsun derseniz iki şehir önerim var İstanbul ve Kocaeli

:)
:) @:) - 6 ay Önce

Tıp ve diş isteyenler içinde ne şartlarda olursa olsyn batıda okumanızı tavsiye ederim tabiiki fıratda iyi ama karşılaştırırsak verilen eğitimlerin yarım yamalak olduğunu anlarsınız özellikle cerrah olmak istiyorsanız direk batıya gidin hadi Allah ısmarladık

:)
:) @:) - 6 ay Önce

Fıratın bir İstanbul ve kocaeli etmemesinin sebebi tamamen bölge ile alakalı doğu ünilerine pek fazla sıcak bakmıyorlar oysaki doğu illeri gerek barınma yemek ulaşım açısından batıya göre daha ucuz fakat zamanında terör olayları olsa gerek veya doğunun gelişmiş olmamasından dolayı gelmeyebiliyorlar haliyle buda düşük puanlı düşük sıralamalı öğrenvikerin gelmesine neden oluyor boş kontejanlarında dolması gerek bede olsa ellerine kollarını sallaya sallaya mezun olacaklardır benim eski bir biyoloji hocamın bir sözü vardır."Üniversiteye eşeği bağlasan bile mezun olur." gayetde doğru bir kelime özelikle doğu ünileri için neyse demem oki gideceğiniz üniversitenin öğretim görevlilerinin öğrencideki eğitim kapasitesinin yüksek okduğu ulaşım ve barınmanın rahat ve ucuz olduğu bir üniversiteye gitmenizi öneririm.

Babamurat
Babamurat - 6 ay Önce

Bilgisayar müh 100000 dilimindekiler yazmalımı yoksa dışardamı yaazmalı uzman olan lar katkı sunarsa memnun oluruz.tşk

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109