Futbol Grup Müsabakaları Elazığ'da

Gençlik Merkezi Sahası ve Bahçelievler sahasında 14-16 Ocak tarihleri arasında Okul Sporlar Gençler Futbol Grup Müsabakaları düzenlenecek.

Futbol Grup Müsabakaları Elazığ'da

14 - 16 Ocak tarihleri arasında Elazığ Gençlik Merkezi Sahası ve Bahçelievler sahasında gerçekleşecek olan Okul Sporlar Gençler Futbol Grup Müsabakaları Elazığ, Şanlıurfa, Erzurum, Diyarbakır, Iğdır, Ardahan, Gaziantep, Batman ve Malatya illerinden toplamda 180 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Karşılaşmalar

Genç Erkekler (Gençlik Merkezi Sahasında)

1. Diyarbakır - Iğdır

2. Elazığ – Şanlıurfa

Genç Kızlar (Bahçelievler Sahasında)

1.Batman – Diyarbakır

2.Gaziantep – Malatya takımları ile başladı.

EREN: ŞEHRİMİZDEKİ ESNAFLARA BİR NEBZEDE OLSA KATKI SUNACAĞINA İNANIYORUZ

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “İlimizde oynanacak olan müsabakalar ve aziz şehrimizde yapılacak sportif organizasyonlar hem şehrimizin tanıtımına hem de şehrimizdeki esnaflara bir nebzede olsa katkı sunacağına inanıyoruz. Ayrıca bu müsabakalara ilimizin çok iyi ev sahipliği yapacağına inanıyoruz. Bundan önce birçok organizasyonu gerçekleştirdiğimiz gibi bundan sonrada bu tarz organizasyonları İlimizde yapmak için şuan çaba sarf ediyoruz. Okul Sporları Gençler Futbol Grup müsabakaları bugün İlimiz ev sahipliğinde oynanmaya başladı. İlimizi temsil edecek olan takımımızı ve Okul İdarecilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vekil olmak isteyen spor müdürü
Vekil olmak isteyen spor müdürü - 1 hafta Önce

Gecikmiştin reklamını yapmaya spor müdürü ancak reklam reklam

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109