Gazi Caddesi'nde Yerin Metrelerce Altında Tünel Bulundu

Gazi Caddesi’ndeki ağır hasarlı binaların yıkımı sonrasında yerin metrelerce altında fark edilen tünel vatandaşları heyecanlandırdı. Bazı uzmanlar tünelin yerin metrelerce altında olması ve içerisinde herhangi bir atık bulunmaması nedeniyle, tünelin gizli bir geçit olabileceğini düşünüyor.

Gazi Caddesi'nde Yerin Metrelerce Altında Tünel Bulundu

Elazığ’da meydana gelen depremin ardından ağır hasar alan Gazi Caddesi’ndeki binaların yıkım çalışmasına bir süre önce başlanmıştı. Bölgedeki binalar ekipler tarafından yıkıldıktan sonra Gazi Caddesi ile Köfteciler Sokağı arasında kalan bir noktada küçük bir göçük oluştu. Göçüğün devamının boş olduğunu gören vatandaşlar aşağıya indi. Yerin metrelerce altında bir tünel olduğunu fark eden vatandaşlar o tüneli görüntüledi.

Fark edilen tünelin sonu görünmüyor. Tüneli gören vatandaşlar daha önce bölgeden dere geçtiğini onun için çok eskilerde yapılmış olabileceğini ifade ediyorlar.

“GİZLİ BİR GEÇİT OLABİLİR!”

Bazı uzmanlar ise tünelin yerin metrelerce altında olması ve içerisinde herhangi bir atık bulunmaması nedeniyle, tünelin gizli bir geçit olabileceğini düşünüyor.

Vatandaşlar tarafından merak edilen tünelin ne olduğu şimdilik gizemini koruyor.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 21:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 1 yıl Önce

2020 yılında yapamadığınız alt yapıyı adamlar 100 yıl önce yapmış. Aynısı istasyon caddesinde de çıktı. Şimdi yollar yapılıyor ama hiçbirinin yağmur suyu alt yapısı bile yapılmıyor sadece asfalt dökülüyor. Şahinkaya yolu yapıldı alt yapı yok, ataşehir hicret mahallesi yolu yapıldı 3 şerit ama alt yapı yok, güneyçevre yolu aksaray bağlantısı yapılıyor ama yağmur suyu alt yapısı yok. Sadece asfslt dökülüyor ama adamlar 100 sene önce kapalı dere yapmışlar.

Mehdican
Mehdican - 1 yıl Önce

Toki konuya el atar. Yer altı çarşısı yaparlar.. Adı da Köfteciler Tüneli olur.

Hakan Karaca
Hakan Karaca - 1 yıl Önce

Rahmetli dedemiz şehir merkezinin altında gizli geçitlerin olduğunu hep söylerdi. Allah rahmet eylesin.

gakgo
gakgo @Hakan Karaca - 1 yıl Önce

he he he

Tünelin sonu
Tünelin sonu - 1 yıl Önce

Altyapı denen şeyi belediyeciler görünce bile anlamıyor.. ceddimize rahmet yıllaar önce düşünüp yapmışlar.. neyse bakın bakalım tünelin sonu nereye çıkıyor (.. kuyusu) belki kanalizasyon sistemi öğrenirsiniz

mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

arkadaşlar tünel ucu bombok bir yere çıkıyor :)

Cahit turğut
Cahit turğut - 1 yıl Önce

O yıkılan binada bir ermeni kadın oturuyordu o bilebilir

Erkan
Erkan - 1 yıl Önce

Yeşil dere bağlantısı olma ihtimali yüksek bakalım ne çıkacak bilgilendirme..selametle

Ahmet ÇİNKILINÇ
Ahmet ÇİNKILINÇ - 1 yıl Önce

Diyeceğim o ki gazi caddesi tamamen yıkılmalı, yeni bir merkez ve çarşı kurulmalı ve geniş refah bir ana caddesi olmalı deprem yangın acil durumlarda toplanma alanları olmalı avuç kadar cadde meydan diye bişey yok orada ki en genç bina en az 25 yıllık artık birşeyler değişmeli ama nerede ne ülkenin bütcesi yeter ne zaman, yazık oldu güzelim şehre


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109