GAZİ CADDESİ TRAFİĞE NE ZAMAN AÇILACAK?

Gazi Caddesi’nde devam eden yıkım çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. Araç ve yaya trafiğine kapalı olan gazi caddesinde hafriyatın kaldırılması ile birlikte caddenin pazartesi günü trafiğe açılması planlanıyor.

GAZİ CADDESİ TRAFİĞE NE ZAMAN AÇILACAK?

24 Ocak’ta meydana gelen depremin ardından şehrin birçok noktasında yıkım çalışmaları devam ediyor.

O noktalardan biride Gazi Caddesi.

Yaklaşık bir haftadır devam eden yıkım çalışmaları nedeni cadde yaya ve araç trafiğine kısmen kapatıldı.

Çalışmaların tamamlaması ile birlikte caddeni Pazartesi günü trafiğe açılması planlanıyor.

Şehrin en işlek caddesinde devam eden yıkım çalışmaları tamamlandıktan sonra hafriyat bulunduğu yerden kaldırılarak demirlerinin ayrılması işlemi başka bir noktada gerçekleştirilecek.

VİDEO:

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 20:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil Göktürk
Cemil Göktürk - 1 yıl Önce

ELAZIĞ BELEDİYESİNİN NE KADAR KÖTÜ YÖNETİLDİĞİNİN EN SOMUT GÖSTERGESİ GAZİ CADDESİDDİR. DEPREMDEN SONRA PANDEMİ DÖNEMİNDE BU AĞIR HASARLI BİNALAR YIKILMADAN ASFALT YAPILDI. ŞİMDİDE YIKIM YENİDEN ASFALT YAPILACAK. ŞAHİN ŞERFİOĞULLARI BAAŞAARISIZ BİR BELEDİYE BAŞKANIDIR.

Hayri
Hayri - 1 yıl Önce

Bu cadde Pandemi döneminde trafiğe kapatılmamışmıydı. O zaman neden yıkılmadı. Yahu bu memlekette Dünya bir gündür oda bugündür diyen bugün tamam yarın Allah kerim diyenlerimi bulup yönetici yapıyorlar. Bu memlekette planlama geleceği düşünme ona göre hareket etmek çok mu zor. Kepazeliğin bini bin para

aa
aa - 1 yıl Önce

kaç zamandır sürüyor işyerleri esnaf maffoldu şehrin göbegi bu kadar yavaş olurmu çalişma Allah aşkına bayramda sokaga çıkma yasagı vardı o donem neden yıkılmadı.

Kral 23
Kral 23 - 1 yıl Önce

Belediye işni bimliyor ulasım.müdürü istifa başkan Cahil herhalde Gazi csddedi yolu neye yapıldı ağır hasarlı bina yıkılmadan yazık bu şehre gelen giden boş SAHİPSİZ Elazığ o yol boşa çikti

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109