Gençlik Merkezi Gönüllüleri Kan Bağışında Bulundu

Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi gönüllüleri, kan bağışında bulundu.

Gençlik Merkezi Gönüllüleri Kan Bağışında Bulundu

Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi, Kızılay Haftası nedeniyle kan bağışında bulundu.

ASLAN: LÜTFEN SİZDE KAN VERİN

Kızılay Haftası nedeniyle başlatılan kan bağışı kampanyası kapsamında Öğretmen evi önünde kurulan Kızılay aracında bağışta bulunan Gençlik Merkezi gönüllüleri adına konuşan Fatma Aslan, Elazığlıları, bağışa davet etti.

Fatma Aslan, “Kızılay haftasından dolayı sağlık timi ve diğer gönüllü arkadaşlarımızla birlikte kan verdik. Etkinliği yapmak için buradayız. Pandemiden dolayı kan stoklarımız tükeniyor. Bizimde buna faydamız olsun istedik. Gençlik liderlerimiz ve gönüllü arkadaşlarımızla birlikte bugün hem insanları kan vermeleri için davet ettik hem de kan verdik. Biz kendimize düşen görevi yaptık. Sizde yaparsanız çok mutlu oluruz. Lütfen sizde kan verin” dedi.

AŞUT: TÜM VATANDAŞLARI KAN MERKEZİ ARACIMIZA BEKLİYORUZ

Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Mehmet Yasin Aşut da, dün olduğu gibi bugünde Türk Kızılay’ının yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Aşut “Gençlik merkezimizin gönüllü timlerinden sağlık timiyle öğretmen evi önündeki kan bağışı kampanyası etkinliğinde bulunduk. Kardeşlerimiz Pandemi dolayısıyla azalan kan stoklarına destek olmak amacıyla kan bağışında bulundular. Ve vatandaşı davet ettiler. Tüm gönüllü kardeşlerime yaptıkları bu güzel etkinlik için teşekkür ediyorum. Gençlik spor bakanlığı olarak bizler bu tür faaliyetleri yaptık, yapacağız. Tüm vatandaşları kan merkezi aracımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103