Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kitap Dağıttı

Kütüphaneler haftası nedeniyle Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinde görevli olan gençlik liderleri ve gönüllü gençler tarafından Kültür Mahallesinde yaşayan gençlere ve esnafa Kitap Dağıtıldı.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kitap Dağıttı

“İstiklal Marşımızın Açıklaması"  adlı tahlil kitaplarını ayrıca Yunus Emre Gül Destesi isimli kitapların dağıtımı gerçekleştirildi.

BİTER: ABDULSAMET BEY GENÇLERİMİZE ÇOK ÖNEM VERİYOR

Kültür Mahallesi Murat Biter yaptığı açıklamada, ‘’Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulsamet Bey’e Kütüphaneler haftası nedeniyle Mahallemiz gençlerine kitap dağıtımı yapıldığından dolayı şahsım ve Mahallem adına çok teşekkür ederim. Abdulsamet Bey gençlerimize çok önem veriyor. Çalışmaları ve memleketimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

SİS: VATANDAŞLARIMIZA VE GENÇLERİMİZE DAĞITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK

Gençlik Merkezi Müdürü Serkan Sis, ‘’ Bugün Elazığ’ımızın Kültür Mahallesinde İstiklal Marşımızın açıklaması ve Yunus Emre Güldestesi kitaplarını Kütüphaneler haftası nedeniyle vatandaşlarımıza ve gençlerimize dağıtımını gerçekleştirdik. Bu kitapların okunup anlanması noktasında gençlerimizden söz aldık. Bu kitapları önümüzdeki hafta bugün gençlerimizle dağıtımı yaptığımız noktada gençlerimizle buluşup bu kitapların kritiğini de yapacağız. Bu tür etkinliklerimiz devam edecektir. Kütüphaneler haftası nedeniyle bu anlamlı etkinliğimizden dolayı İl Müdürümüze teşekkürlerimizi iletiyoruz” diye konuştu.

EREN GENÇLERİMİZE FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN DAĞITTIK

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, ‘’ İlimiz gençlerinde kitap okumak için farkındalık oluşturmak ve gençlerimizin bilişsel ve kültürel değerlerine katkıda bulunabilmek Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezleri olarak daha önce Aşağı Demirtaş Konteyner kent, Hilalkent, Gazi Cadeesi, Öğretmen evi önü gibi bir çok yerde kitap dağıtımı gerçekleştirmiştik bugünde Kültür Mahallemizdeki gençlerimizle bir araya gelerek kitap dağıtımı gerçekleştirdik. Bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecektir.’’ İfadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sivriceli
Sivriceli - 2 hafta Önce

Abdulsamet efendi birazda biz Sivriceliler şu Gençlik ve Spor bakanlığının hizmetlerinden faydalanmak istiyoruz. Yeter artık birazda Sivriceye hizmetin olsun. Bütün ilçelere bir saha yaptın Sivrice hariç hayırdır Sivrice ile ilgili bir problemin mi var .

Tarık
Tarık @Sivriceli - 2 hafta Önce

Aynen doğru söylemiş neden Gençlik ve Spor il müdürlüğü Sivriceye birşey yapmıyor.

SIRADAKİ HABER

banner7