Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde İstişare Toplantısı Düzenlendi

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan 142 eğitim görevlisi ile kurslar hakkında istişare ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde İstişare Toplantısı Düzenlendi

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan 142 eğitim görevlisi ile yurtlarda, gençlik merkezlerinde, spor tesislerinde ve 10 ilçede açılan bilim, sanat, kültür ve spor kursları ile alakalı istişare ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

GSİM: KURSA KATILIM SAĞLAMAK İÇİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BULUNAN EĞİTİM BİRİMİNE GELEREK BAŞVURULARINI YAPABİLİRLER

İl Müdürlüğünden toplantının ardından yapılan açıklamada, “Gençlerimiz sadece eğitim ve ders ile vakit geçirmemeliler çünkü gelişim için sosyal, sanatsal kursların önemi çok büyük.  İl Müdürlüğümüz tarafından açılan kurslarımızda Gençlerimizin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kurslarımız bulunuyor. Kursa katılım sağlamak için Gençlik ve Spor il müdürlüğümüzde bulunan eğitim birimine gelerek başvurularını yapabilirler. Müdürlüğümüz tarafından açılan kurslar ile gelişimlerine katkı sağlayabilirler” ifadelerine yer verildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109