Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü’nden Elazığ’da 100 Okula Ziyaret

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen okul ziyaretleri başladı.

Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü’nden Elazığ’da 100 Okula Ziyaret

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce okul ziyaretleri gerçekleştiriliyor.

Pandemiden ötürü uzun süre kapalı kalan okullarda yüz yüze eğitimin başlaması ile harekete geçerek hem hayırlı olsun ziyareti, hem de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde devam eden faaliyetlerin okul idarecileri ve öğretmenlerine aktarılması hususunda Şube Müdürleri, Gençlik Liderleri, Antrenörler ve Gönüllü Gençler ile bu faaliyetlerin duyurulması ve haberdar edilmesi açısından okul ziyaretleri başladı.

Şehir merkezimizde seksen beş, Kovancılar İlçesi’nde on beş olmak üzere toplam da yüz okul ziyaret edildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı projeleri ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sanatsal, sportif ve sosyal faaliyetleri okul idaresi ile paylaşılarak yerel üretim olan orcik ikramında bulunuldu.

GÜRTÜRK: GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜM NEZDİNDE BÜTÜN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’in, Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’e yapmış olduğu ziyaret kapsamında açıklamalarda bulunan, İl Müdürü Gürtürk, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze öncelikle yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün bünyesinde yer alan Gençlik Merkezinin de faaliyetlerini yakından takip ediyor, koordineli olarak çalışıyoruz. Çocukların, gençlerin olduğu her alanda başarılı çalışmaları ile takdirimizi toplayan ve bir bakıma psikososyal çalışmalar çerçevesinde Milli Eğitimin yükünü omuzlayan, Gençlik ve Spor İl Müdürüm nezdinde bütün çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

EREN: GENÇLİK MERKEZİMİZ BİZLER İÇİN OLMAZSA OLMAZ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Eren de yapmış olduğu açıklamada, “Gençlerin olduğu her alanda ortak faaliyet yürüttüğümüz İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz bu konuda bizim en büyük kaynağımız ve destekçimizdir. Yaptığımız çalışmalar dolasıyla gerek okullarda gerekse İl Müdürlüğümüze bağlı tesislerde gençlerimizi ağırlıyor, bilişsel, sosyal ve kültürel anlamda katkılar sunmak için elimzden gelenin fazlasını yapıyoruz. Gençlik Merkezimiz Liderleri ve Gönüllüleri de bu bağlamda vazgeçilmezimiz ve kılavuzlarımızdır. Hedefimiz, O Bir Gence ulaşıncaya denk faaliyetlerimizi arttırmak ve istikrarlı olarak sürdürmektir, Gençlik Merkezi sayılarının artması ve etkinlik alanının daha fazla yayılması konusunda çalışmalarımızı sürdürüyor ve titizlikle takibini yapıyoruz. Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile yaptığımız görüşmeler ve ihtiyacımızın olduğu alanlarda da anında destek verip çözüm sağlayan, gençlere ulaşılması ve durum tesbiti açısından ayrıca gayret gösteren İl Müdürümüz ve değerli öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kapalıyız
Kapalıyız - 3 yıl Önce

Boş okulu ziyarette çok hoş ilahi gençlik spor evde canı sıkılıp okula gelen yaşlı hocaları ziyaret etmiş

Sivriceli
Sivriceli - 3 yıl Önce

Niye Kovancılar 15 diğer ilçelere yok .

SIRADAKİ HABER