Genel Başkan Yardımcısı Demiröz, Adayların Seçim Çalışmalarına Katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz Elazığ’a gelerek, milletvekili adaylarının seçim çalışmalarına katıldı

Genel Başkan Yardımcısı Demiröz, Adayların Seçim Çalışmalarına Katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, Elazığ’a geldi.

Demiröz, Elazığ temaslarına Ahmet Kabaklı Öğrenci Yurdunda kalan depremzedeleri ziyaret ile başladı.  Öğlen yemeğinde depremzedelerle buluşan Demiröz, ikramları kendi eliyle yaptı

Demiröz’e Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Kadın Kolları İl Başkanı Burcu Tüver eşlik etti.

Demiröz, daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte Kuyumcular Çarşısını gezdi.

Genel Başkan Yardımcısı Demiröz daha sonra Kadın Kolları İl Başkanlığının düzenlediği “Siyasetin Öznesi Kadınlar” konulu toplantıya katıldı.

Toplantıda partililerine seslenen AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Kadın Kolları İl Başkanı Burcu Tüver, birlik ve beraberlik çağrısında bulundular.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise konuşmasında yaptığı çalışmalara değindi.

Daha sonra AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları, kadın üyelerine ve seçmenlere seslendi.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın çalışmalarından övgü ile bahseden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ise konuşmasında seçimlerin önemine değindi.

Demiröz, “Belediye başkanım için bugün sahada çok iyi şeyler duydum. Gerçekten başkanımı kutluyorum hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum bize çok büyük güç katıyor ve Elazığ’ı toparlayan bir kardeşimiz olarak kendisini kutluyorum. Ama birazda kıskandım bütün bayanlar gelince fotoğraf çekiyor ama hep onunla çekiyor bizimle ilgilenilmiyor bu kadar karizma olma. İl Başkanımız zaten bambaşka partimizi teşkilatı toparlamış kendisi lider vasfıyla bir kardeşimiz ve Cumhurbaşkanımız Elazığ’a gönderdiği bu kardeşimi sen benim Elazığ’daki temsilcimsin demiş ve güzel yapmış Allah var etsin. Cumhurbaşkanımız zaten partinin bütün temel direğininin kadınlar olduğunu söylüyor. Biz kadınlarımızdan %55 oy alıyoruz onlara çok borcumuz var. bütün evlere siz giriyorsunuz değmedik insan kalmıyor. Allah var etsin sizlere çok teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER