Genel Başkan Yardımcısı Usta: Çok İş Başardık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, "Türkiye'nin önünü tıkamaya çalışanlara inat yorulmayacağız, çalışacağız. Türkiye'yi boyun eğdirmeye çalışanlara inat pes etmeyeceğiz. Tüm gücümüzle, varlığımızla çalışacağız" dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Usta: Çok İş Başardık

Yakup Kılıç Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 2023 seçimlerinde samimiyetle ve tevazu ile çalışacaklarını söyledi.

AK Parti'nin gücünü sadece milletinden aldığını ifade eden Usta, halkın gücünün üstünde güç tanımayan ve bunun için çabalayan bir partinin ve ülkenin evlatları olduklarını dile getirdi.

USTA: ÇOK İŞ BAŞARDIK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, “Halkın verdiği güç sayesinde ayaktayız. Biz hiç olmadığı kadar gençliğine güvenen bir Türkiye'yiz bunu unutmamalıyız. Bizi eleştirenler biz ne yapıyorsak aynısını yapıyorlar, farkında mısınız? Bizim teşkilat olarak çalışma yöntemlerimizi taklit ederek bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Ama işin içinde samimiyet olmayınca başaramıyorlar. Biz o yüzden samimiyet ve tevazu ile işimize bakacağız, önümüze bakacağız. Bugüne kadar yaptığımız hizmetleri tek tek anlatmaktan yorulmayacağız. Evet, 20 yılda az şey yapmadık, çok şey yaptık, çok iş başardık. Bu bizim bugüne kadar yaptığımız hizmetlerin bittiği anlamına gelmez. Tam tersi artık daha çok çalışacağız. Neden biliyor musunuz? Bizim insanlarımız değerli çünkü. Biz sadece insanlarımıza değer verdiğimiz için bunu yapıyoruz. Türkiye'nin önünü tıkamaya çalışanlara inat yorulmayacağız, çalışacağız. Türkiye'yi boyun eğdirmeye çalışanlara inat pes etmeyeceğiz. Tüm gücümüzle, varlığımızla çalışacağız. Az uyuyan, çok çalışan bir liderin ekibiyiz hepimiz. Biz de aynı ekip çok çalışacağız, az uyuyacağız, emeğimizin üzerine emek katacağız. 24 saatin tüm dakikalarını iyi değerlendireceğiz. Gücünü sadece ve sadece milletinden alan Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasındayız, yanındayız, sağındayız, solundayız. Evet, bütün konuşmacılarımız, milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Belediye Başkanımız ısrarla, 'Biz sadece Elazığ için değil, bu ülke için çalışan bir aileyiz.' dediler. Hepimiz bir aile olduğumuzun şuuru ile hareket etmeliyiz. Birimizin canı yansa hepimizin canı yanar, bunu unutmamalıyız. Birimizin sevinci hepimizin sevinci olur, birimizin başarısı hepimizin başarısıdır, bunu unutmamalıyız" ifadesini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Demir
Demir - 2 yıl Önce

Nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz anlamış değilim. Kendi avanelerinize yedirdikce yedirdiniz sonra da çok şeyler başardık.

Evet
Evet - 2 yıl Önce

Dogru cok is basardiniz,insanlari sucu bucu diye ayirmayi,kisa yoldan zengin olmayi ,vs vs guzel seyleri ogrettiniz.

Cavit
Cavit - 2 yıl Önce

Inanarak mi soyluyorsunuz aynaya bakin

Türkoğlu
Türkoğlu @Cavit - 2 yıl Önce

Sensin yalancı çakalllll

GAKGOM
GAKGOM - 2 yıl Önce

Zam,zulüm ,eziyet ,torpil ,satıp satıp yandaşlara peşkeş çekme ,boğazınıza kadar harama bulaşma ,,,daha ne olsun tabiiki çok işler yaptınız …RABBİM sorsun haram ziftkatran zehir zıkkım olsun inşAllah.

Kral 23
Kral 23 - 2 yıl Önce

Ülkeyi siktiniz torbil işsizlik enflasyon dolar minibüse zam.ekmek zam ayçicek zam.doğalagaz zam elektrik zam siz rantçılara tefecilere rüşvetçilre faizcilere torbilin psrtisiniz ak parti değil hak yiyen psrti

Elazığ lı
Elazığ lı - 2 yıl Önce

Gücünü milletten alıyorsa en son mecliste oylanan yasaya red oyu verildi Birden fazla maaş alan bürokratlar engellensin’ teklifi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi. Bu nasıl milletten güç alma

Elazığ
Elazığ @Elazığ lı - 2 yıl Önce

Kamu görevlilerinin birden fazla maaş almasının engellenmesini öngören kanun teklifi, TBMM Genel Kurulu’nda AKP ve MHP milletvekillerinin oyları ile reddedildi.

Gakgo
Gakgo - 2 yıl Önce

Yav he heee.bizde inandık zaten

Gakgo
Gakgo - 2 yıl Önce

Yav he heee bizde inandık


SIRADAKİ HABER