Gökmen Yıldıran Antrenman Sahası Çimlendirildi

Çimleri sararan ve toprak saha haline dönüşen Elazığspor Tesisleri Gökmen Yıldıran antrenman sahasında yapılan çalışmaların ardından, saha yeniden yemyeşil bir hal aldı.

Gökmen Yıldıran Antrenman Sahası Çimlendirildi

TFF 3. Lig ekiplerinden Elazığspor’un kulüp tesislerinde yer alan Gökmen Yıldıran antrenman sahasının sararan ve kullanılmaz hale gelen zemini, yeniden çimlendirildi.

Bir yandan maddi problemlerle boğuşan ve bir yandan da sportif açıdan mücadelesine devam eden Serkan Çayır başkanlığındaki yönetim kurulu, tesis içinde bakım ve onarım işlerini bitirdikten sonra Gökmen Yıldıran antrenman sahasını da yeniledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü stadyum yetkilisi Mustafa Atagün'ün özverili çalışmalarıyla uzun süredir atıl durumda olan Gökmen Yıldıran antrenman sahası yeniden kullanılabilir duruma geldi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Cüneyt Babür
Cüneyt Babür - 1 yıl Önce

Saha çim bakım ekimi denilince aklıma gelen tek isim Mustafa Atagün'dur.Basarisi bilgiye tecrübeye emeğe dayalıdır Elazığ ve çevre illerde yaptığı diğer çalışmalarını gördüğümden duyduğumdan dolayı kendisini tebrik ediyorum başarıların devamını dilerim.usta Mustafa Atagün'e selamlar

Gakkos 2323
Gakkos 2323 - 1 yıl Önce

İnanın haberi okuyunca Mustafa Atagün mü diye aklıma geldi gerçekten adam bu işin ustası sadece stad ibaret değil yaptığı çim peyzaj çalışmaları harika işini büyük bir titizlikle bilgiyle yapıyor büyük bi iş yerine yaptığı çalışmayı bilirim kardeşimizi tebrik ederim... Başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109