GSİM Tesislerini Güzelleştirmeye Devam Ediyor

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Elazığ’da gençlerin daha iyi hizmet alabilmeleri için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

GSİM Tesislerini Güzelleştirmeye Devam Ediyor

Elazığ gençlerinin sosyal, bilişsel ve kültürel değerlerine katkıda bulunmak ve sporun gelişip tabana yayılması için çalışmalarına büyük bir öz veriyle devam eden Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü birçok sosyal tesiste çalışma yapmaya devam ediyor.

İl Müdürlüğü bünyesinde; Çok Amaçlı Spor Merkezi, Yakup Kılıç Spor Salonu ve Olimpik Yüzme Havuzu çevresinde peyzaj çalışmaları yaptı.

Yapılan peyzaj çalışmalarının ardından daha güzel bir görünüme kavuşan tesisiler, Elazığ gençlerine hizmet vermeye devam ediyor.

EREN: YENİLEME ÇALIŞMALARIYLA TESİSLERİMİZE AYRI BİR GÜZELLİK KATTIK

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Spor Komplekslerimizi her alanda geliştirip, güzelleştirmeyi kendine hedef edinmenin bir gereği olarak Çok Amaçlı Spor Merkezi, Yakup Kılıç Spor Salonu ve Olimpik Yüzme Havuzu tesislerimizin bahçelerinde yaptığımız peyzaj yenileme çalışmalarıyla tesislerimize ayrı bir güzellik kattık” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hırro
Hırro - 3 yıl Önce

Bu şehrin bu kadar sorunu varken 20 m2 çim haber oluyorsa, söylenecek söz yoktur...

tebrik
tebrik - 3 yıl Önce

ya Allah aşkına yapmayın tamam anladık il müdürü size bakıyor sizi besliyor bari bu kadar aşikar yapmayın milletin evi yok aç ne ki adam çim ekmiş ayıp gerçekten çok ayıp

SIRADAKİ HABER