Halef ve Selef Bir Araya Geldi

Ankara’da gerçekleşen Elazığ Yöresel Ürünler ve Lezzet Günleri programında emeği geçenlere plaket takdim edildi. Plaket töreninde Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na plaketini Elazığ Eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz takdim etti. O anlar Kanal Fırat canlı yayınına yansıdı.

Halef ve Selef Bir Araya Geldi

Ankara Elazığlılar Federasyonu tarafından düzenlenen Elazığ Yöresel Ürünler ve Lezzet Günleri programının açılışında ödül töreni gerçekleştirildi.

Programda emeği geçenlere plaket takdim edildi. Plakete layık görülen isimler arasında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da vardı.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na plaketini Elazığ Eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz takdim etti.

MİLLETVEKİLLERİ VE YANILMAZ PLAKET İÇİN DAVET EDİLDİ

Plaket takdim esnasında; Milletvekilleri ve Eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz plaketi toplu vermek için anons edildi.

EROL: SİZ SİZE VERİN! BALIK: ÖYLE YAPACAĞIZ

O esnada; CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol “Siz size verin. Hepiniz bir birinize verin” derken AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ise “Öyle yapacağız” dedi.

BULUT: MİLLETVEKİLİ DERKEN SEN KENDİNİ AYRI MI TUTUYORSUN SAYIN VEKİLİM

Daha sonra Mücahit Yanılmaz Gürsel Erol’un elinden tutarak yanına çekti. Bunun üzerine CHP Milletvekili Gürsel Erol da “çağırmıyorsunuz kardeşim söylemesek” ifadelerini kullandı. AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut da Gürsel Erol’a, “Milletvekili derken sen kendini ayrı mı tutuyorsun sayın vekilim” dedi.

HALEF SELEF BİR ARAYA GELDİ

Plaket töreniyle birlikte uzun bir sürenin ardından Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Elazığ Eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz yan yana gelmiş oldu. O anlar Kanal Fırat Canlı yayınına yansıdı.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 9 ay Önce

Mücahiti gördükçe moralim bozuluyor. Adam Elazığı katletti gitti.

Mümtaz güler
Mümtaz güler - 9 ay Önce

Buna ne yorum olsunki.elazigi imarini mahveden sayın yanilmaz degilmi.sayin serifogullari bu beyden uzak dur.sana guvniyoruz düzgün bir insansın başarı oranın ne olur bilemem gününü tamamlayıp gdersin.elazize bu güne kadar mucahit yanilmaz kadar hic kimse zarar vermedi.

gakgo
gakgo - 9 ay Önce

GÜRSEL EROLU TEBRİK EDERİM İYİ DEMİŞ HEPİNİZ BİRBİRİNİZE VERİN

Ah ah
Ah ah - 9 ay Önce

Hakkaten aahh ahh.. Sermin balığın milletvekilliğinden upuzak tavırlarınamı yanayım, metin bulut beyefendinin gereksiz gereksiz konuşup rezil olmasınamı yanayım, mücahit yanılmazın hala oralarda boy gösterebilme cürretinemi yanayım hangisine yanayım

Eyvah 23
Eyvah 23 - 9 ay Önce

Mücahit Elazığı batırdı hırsız köpek halen orada vatan haini palulu it Milletvekileride birşey yapmıyor Gürsel Erol Hepinize sıfır çeker

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 9 ay Önce

Elazığ o batıran bir adamın elinden şilt almak bu şehre ihanet etmektir. Ebuaş alınan otobüsler ve borç ortada. Elazığ ne zaman aklın başına gelecek.

Hamza BULUT
Hamza BULUT - 9 ay Önce

Biraz insan Terbiyeli olur ilimize belediye bakanlığı yapımış ve ilimizin millet vekiliğiğin yapan böyle konuşulmaz Zaten ilimize bazı insanlar sporda da böylel kötü söz söylenler nedeniyle bir birimiz kırıyoruz her kötü söz o insana ayitir yoksa Elazığmızı tüm ilçeler ve köyleriyle bere çok iyi bir şehehrimiz ve insanlarımız var

Buket
Buket - 9 ay Önce

Sermin balık umarım bidahaki seçim de olmaz. Ne yapıyor merak ediyorum,yasemin açık yıllardır kadınlarla bir şekilde Elazığ da kalkinma adina çok iyi calismmalar yapmakda birgun gormedim bir isin icinde tek basina oldugunu...ELAZIĞ öyle boş bir şehir değil isteseniz neler yaparsınız ama gördüğüm kadariyla koltuğa gecildigi andan itibaren bir rahatlamaylla birlikte gezinti başlıyor, siz Elazığ milletvekillerisiniz istedigimiz an size ulasabilmeli yeriniz belli olmalı ama yok biz oy gelince ver sonra hadi eyvAllah ;işimiz bitti bidahiki seçime görüşürüz, Elazığ spora destek gününde konuşmalarınızı da gördük insanlara nasıl bakis acinizida söylenecek çok şey var... Neyse

SIRADAKİ HABER

banner7