Hamza Gür, Deva Partisi Elazığ Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

İş İnsanı Hamza Gür, deva partisi elazığ milletvekili aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

Hamza Gür, Deva Partisi Elazığ Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

İş insanı Hamza Gür, DEVA Partisi Elazığ Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Deva Partisi İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, aday adaylığı başvurusunu yapan Hamza Gür’ün partilerini en iyi şekilde temsil edeceğini ifade etti.

Aday adaylığı başvurusunu yapan Gür, vatandaşların dertlerine deva olacaklarını belirterek Elazığlılardan destek istedi.

Gür, “Her seçimde Elazığ’ı garanti gören iş bilmez siyasiler ve kadrolar nedeniyle şehrimin yalnızlığa terkedildiğini gördüm. 6.8 depremini yaşayan şehrim aklınıza gelemeyecek acılar yaşadı. Ne yazık ki hala yaraları sarılamayan insanlarımız var. haksızlığa uğramış ve haksızlığını dile getirmesine engel olunmuş insanlarımız var. bunun yanında çaldığımız her kapıda derdine deva olacağını gören haklımız var. şahsım bu topraklarda doğmuş, bu toprakların ekmeğini yiyerek büyüyen, ülkesini ve şehrini seven genç bir vatansever olarak, Sayın Ali Babacan’ın liderliğinde ülkemize ve şehrimize hizmet etmek, genç çözüm odaklı kadrolarla yürümek adına ilimizi TBMM’de en iyi şekilde temsil edip Elazığ’ı temsil etmek adına DEVA Partisinin milletvekili adayı olmak için yola çıktığımı bildirmek isterim” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109