Hamza Yanılmaz Anılacak

Vefatının 12. yıl dönümünde Elazığ Eski Milletvekili ve iki dönem Elazığ Belediye Başkanlığı yapmış olan Hamza Yanılmaz için anma programı gerçekleştirilecek.

Hamza Yanılmaz Anılacak

Elazığ Eski Milletvekili ve iki dönem Elazığ Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuş merhum Hamza Yanılmaz, vefatının 12. yıl dönümünde anılıyor.

Elazığ Akıncılar Derneği tarafından her yıl gerçekleştirilen Hamza Yanılmaz’ı Anma Programı, 22 Mart Çarşamba günü Asri mezarlıktaki kabri başında gerçekleştirilecek.

SADAK: KUR’AN OKUYUP DUALAR EDECEĞİMİZ PROGRAMA TÜM HEMŞERİLERİMİ DAVET EDİYORUM

Elazığ Akıncılar Derneği ve öğrencileri olarak her yıl merhum Hamza Yanılmaz’ı anma etkinlikleri düzenlediklerini ifade eden Elazığ Akıncılar Derneği Başkanı Tevfik Sadak, “Altınyumruk Spor okulunda binlerce gencin milli ve manevi değerlerle yetişmesine vesile olan, Belediye Başkanlığı ve milletvekilliği görevlerinde şehrimize unutulmaz hizmetler yapıp sayısız eserler bırakan Hamza Yanılmaz hocamızı bu yıl da vefatının 12. Yıldönümünde anıyoruz. Bu kapsamda 22 Mart Çarşamba günü saat 13.’te Asri mezarlıktaki kabri başında Kur’an okuyup dualar edeceğimiz programa tüm hemşerilerimi davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137