Havalimanı İle Çevre Yolu Bağlantısını Kolaylaştıracak Yeni Bulvarda Çalışmalar Tamamlandı

Elazığ Belediyesi ekipleri, şehrin kuzey-güney aksına yeni bir değer katacak ve aynı zamanda havalimanı ile Güney Çevre Yolu’nun bağlantısını kolaylaştıracak yeni bulvardaki çalışmaları tamamladı.

Havalimanı İle Çevre Yolu Bağlantısını Kolaylaştıracak Yeni Bulvarda Çalışmalar Tamamlandı

Bu kapsamda ekipler 4 gidiş, 4 geliş olmak üzere 8 şeritten oluşan yaklaşık 3000 metre uzunluğundaki yeni bulvarın asfalt, çevre düzenleme, peyzaj, yol çizgi ve aydınlatma çalışmalarını tamamlayarak hizmete hazır duruma getirdi.

VATANDAŞLARDAN TAM NOT

Otoyol standartlarında yapılan ve aynı zamanda şehrimize giriş protokol yolu olarak kullanılacak yeni bulvar vatandaşlardan da tam not aldı. Yapılaşmanın kuzey-güney yönlü ilerlediği şehrimizde kuzey mahallelerini güney çevre yoluna bağlayan ve aynı zamanda Hicret, Ataşehir ve Sürsürü Mahallelerinden de geçen yeni bulvar, hemşehrilerimizden de takdir topladı.

ULAŞIM DAHA GÜVENLİ

Elazığ Belediyesi olarak trafik akışını rahatlatmak, yolların kalitesini yükseltmek, daha modern ve güvenli ulaşım ağı oluşturmak amacıyla şehrin dört bir yanında çalıştıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bölünmüş yol kalitesinde yapılan yeni bulvarın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diledi. Şehrin dört bir yanını modern yollarla çevreleyerek ulaşımı daha güvenli bir noktaya getirdiklerini belirtti.

ŞERİFOĞULLARI: YENİ BULVARIMIZ VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN

Başkan Şerifoğulları, “Yaptığımız yeni imar yolları hızla değişim, dönüşüm yaşayan mahallelerimizin bir yandan çehresini güzelleştirirken bir yandan da ulaşım konforunu artırıyor. Yeni güzergâhımız asfalt kalitesi ve ışıklandırma sistemleriyle şehrimize yakışır modern bir bulvar oldu. Her zaman dediğimiz gibi biz şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ediyoruz. Bu açıdan yeni bulvarımız tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2021, 22:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
yol daraltan başkan
yol daraltan başkan - 1 yıl Önce

yol daraltan bir başkamdır şerifoğulları bu bir gerçek. 1000. kezdir dağın başındaki bu yolu haber yapma sebepleri de yol daraltan başkan imajını değiştirmeye unutturmaya çalışmaktır.. yemezler başkan dsi nin karşısında 5 metre kaldırıma yapılan binayı veya onun gibi onlarca binayı gören herkes anlar ki bu haberler sipariş haberdir. siz yol daraltmalarıyla ünlü bir başkansınız... insanların gözü açılmış görüyor biliyorlar artık.. merkez mahalelerde yolları çok daralt yaşanmaz hale getir yalandan dağın başında bir geniş yol yap onun reklamı ile her şeyi unuttur yemezler...

4 eylül meclis toplantısına bakın
4 eylül meclis toplantısına bakın @yol daraltan başkan - 1 yıl Önce

4 eylüldeki meclis toplantısını açıp bakın başkan 10 metrelik bir yolu 7 metre yapmak için yarım saat dil döktü Allahtan behçet susmaz bir duruş sergiledi de sürsürüyü perişan ettirmedi.. böyle çok yol var merkez mahallelerde daraltılan . Şehrin sonu me olacak belli değil….

ALLAH VERMESİ
ALLAH VERMESİ @yol daraltan başkan - 1 yıl Önce

ALLAH HİÇ BİR ŞEHRİN BAŞINA YOL DARALTAN İDDARECİ VEYA YÖNETİCİ BELA ETMESİN,,

DOĞRU DİYOR
DOĞRU DİYOR - 1 yıl Önce

av. murat erdoğankanal fıratta ;; demiş geri çekmeleri komple iptal edip (sokakların hepsi eskisinden daha dar olacak demek yani) bir de tüm merkez mahallelerde yapışık düzen olacak.. başka hiç bir şehir ve kentsel dönüşüm projesinde yok böyle bir şey.. yani hem yol daraltıp, hem tek cepheye pencere konan ve otoparksız evler yapılan hem de kaldırım ve yeşil alan olmayan bir ucube çıkacak ortaya... sahipsz memeleketin bu muameleyi görmesi HAKTIRRRR

Nihat
Nihat - 1 yıl Önce

yazıklar olsun sadece iki lamba ışığıyla kandırın bu milleti
her kim otoparksız yapılan binaya izin veriyorsa herkim yeşil alan olarak bırakılan yeri taş döşeyip otopark yapıyorsa elazığ haini vatan haini rüşvet yiyen ve yedirendir.
elazığda olan müteaahit vurgunu hiçbir yerde yok 1metrekare yeşil alan bırakmıyorlar.

Bi karar verine cevap
Bi karar verine cevap @Nihat - 1 yıl Önce

Elazığın yüzde 80 ni yolların genişlemesini istiyor.. merkez mahalede arsası olan 100-200 kişi hariç tüm şehir ferah trafik ve otopark sorunu çözülmüş bir şehir istiyor.. tüm kenar mahalellerde oturan elazığlılar tüm kiracılar tüm gezmiş görmüş insanlar tüm ferah bir şehir isteyen elazığlılar geniş yollar istiyor.. dsi nin karşısknsa bir inşaat var ona bir git bak bir gün eger halen vicdanın rahatsız olmuyorsa o zaman vicdanını bir kkntrol ettir derim.. insanlar şehirlerinin perişan edilmesini istemiyor bu niye sizi rahatsız ediyor…

Yeter be bir karar verin
Yeter be bir karar verin @Nihat - 1 yıl Önce

Ulan biriniz bina kat sayısı fazlalaşsın ki mütahite para vermeden bedava ev sahibi olup depremden once 3
. Bir halta yaramayan evleri 1 trilyona satalim istiyor digeri yatay mimari olsun park bahçe yeşil olsun diyor . Nedir bu baskanin dengesizlerden cektigi .bir kesin boş konuşmayi gidin evdeki cocuklariza sahip olun önce

sıkıntı.sıkıntı
sıkıntı.sıkıntı - 1 yıl Önce

yol yapmışlar... çevre yolu bağlantısı facia... bir üst geçitle geliş ve gidişi bağla eyvAllah diyem...

Öztekin
Öztekin - 1 yıl Önce

Diyarbakırın En kötü yolu Bundan daha düzgün,Güzel...Temizlik ve Düzen orada.. yok ya (Doğunun parisi )ELAZIĞ

Gakkoş
Gakkoş - 1 yıl Önce

Havaalanı girişlerinde olan edsleri kaldırıllarsa Daha güzel olacak çünkü uçakı kaçırmamak için acele ediliyor Bir bakıyorsun arkandan ceza gelmiş.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109