Hazarbaba Turizm Merkezine Konaklama Alanı Yapılıyor

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ’ın turizmine yeni bir soluk getirecek olan Macera Parkı, Kayak Merkezi ve Türkiye’nin en uzun Zipline parkurunun bulunduğu Hazarbaba Turizm Merkezine konaklama alanı inşa edileceğini duyurdu.

Hazarbaba Turizm Merkezine Konaklama Alanı Yapılıyor

Elazığ’ın turizmine yeni bir soluk getirecek olan Macera Parkı, Kayak Merkezi ve Türkiye’nin en uzun Zipline parkuru ile ilgili önemli bir gelişmeyi Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabından duyurdu.

Vali Kaldırım Hazarbaba Turizm Merkezine konaklama alanı yapılacağını duyurdu.

KALDIRIM: PROJE İÇİN YERİNDE İNCELEME YAPTIK

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım konuya ilişkin sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, “Macera Parkı, Kayak Merkezi ve Türkiye’nin en uzun Zipline parkurunun bulunduğu Hazarbaba Turizm Merkezimizi konaklamaya kavuşturuyoruz. İçinde butik otel, bungalov evler, kafeterya, kayak evi ve hizmet alanlarının bulunduğu proje için yerinde inceleme yaptık...” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 20:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Eren
Ali Eren - 11 ay Önce

Elaziga hizmet olacaksa ancak sayın vali kaldırım tarafından yapılır. Kanaatimce elazığ son zamanların en iyi hizmet veren adamı sayın valimizdir. Yoksa belediye baskaniymis millet vekilleriymis hepsi hava civa

Kljvknb
Kljvknb @Ali Eren - 11 ay Önce

Sayın vali ilk görev yeri olan elazığda elazığ halkından diğer valilerde olduğu gibi gerekli ilgiyi görmüştür...şimdiye kadar ki çalışmaları daha iyi bir yere gelmesi için yeterlidir..

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 11 ay Önce

Yaz günleri yoksul Elazığ halkı evlerinde kalarak yanıyorlar. Hazar gölü koyusunda onlarca düzeltilip halkın kullanımına açılacak kıyılar var. Belediye ninde yazın buraya ucuz otobüs ulaşımı sağlarsa halk biraz nefes alır. Kaynakları toplumun büyük kısmının faydalanacağı yatırımlara açmak lazım

SIRADAKİ HABER

banner103