Hem Çevreyi Temizliyor Hem De Sokak Kedisine Süpürgesi İle Masaj Yapıyor 

Elazığ'da temizlik görevlisi ile sokak kedisi arasındaki dostluk yüzleri gülümsetti.

Hem Çevreyi Temizliyor Hem De Sokak Kedisine Süpürgesi İle Masaj Yapıyor 

Temizlik görevlisi, 2 yıldır hem çevreyi temizliyor hem de sokak kedisine süpürgesi ile her gün masaj yapıyor.  

Elazığ'ın tarihi mahallesi Harput'ta temizlik görevlisi olan Metin Demirtaş, 2 yıl önce bir sokak kedisi ile dostluk kurdu. Kedi her sabah saat 6’da otobüs durağının önüne gelerek Demirtaş'ı bekliyor. Demirtaş da her sabah işe başlamadan önce kediye süpürgesi ile mesaj yapıyor. Ardından işe başlayan Demirtaş’ın yanından kedi bir an olsun ayrılmıyor. O anları Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, cep telefonu kamerası ile çekerek sosyal medyaya yükledi. 

Videoda Demirtaş'ın çevreyi temizlerken, süpürgesi ile de kediye yaptığı masaj kısa sürede birçok beğeni aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Reiz
Reiz - 2 hafta Önce

Ne habercilik ama

Mustafa evc
Mustafa evc - 2 hafta Önce

Garip bir habercilik ve üslûp anlayışınız var elazığsonhaber...Gülümseten görüntüyü daha farklı kelime ve cümlelerle aktarabilirsiniz..

Elazığ lı
Elazığ lı - 2 hafta Önce

Yerleri süpürdüğü kirli süpürge ile mesaj yapıyor diye gurur duyuyor süpürgeyi kediye süreceğine elinle sev kedi bile kendini dili ile temizliyor ama temizlik görevlisi tekrar kirli süpürgeyi sürüyorbu nasıl hayvan sevgisi

Merhamet
Merhamet - 2 hafta Önce

Allah, merhametli olanlara rahmetle muamele eder. Öyleyse, sizler yeryüzündekilere karşı merhametli olun ki, semâda bulunanlar da size rahmet etsinler.Hadisi şerifin müjdesine mazhar olmuş kardeşimi kutluyorum.Kedi hiç rahatsız olmamış ki bu durum yıllardır devam ediyor.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109