Hemşehrimiz Prof. Dr. Naci Görür Depreminin Ardından Uyarıda Bulundu

Deprem Uzmanı Elazığlı hemşehrimiz Prof. Dr. Naci Görür, Malatya ve Muş’ta yaşanan ve çevre illerden de hissedilen depremin ardından açıklamalarda bulundu.

Hemşehrimiz Prof. Dr. Naci Görür Depreminin Ardından Uyarıda Bulundu

Malatya ve Muş’ta yaşanan ve çevre illerden de hissedilen depremin ardından Deprem Uzmanı Elazığlı hemşehrimiz Prof. Dr. Naci Görür değerlendirmelerde bulundu.

GÖRÜR: 2018 BU FAYLA İLGİLİ UYARIDA DA BULUNMUŞTU

Deprem Uzmanı Prof. Dr. Naci Görür, “Arkadaşlar, bu sabah Malatya, Akyazı/Yazıhan’da olan 4.4’lük deprem Malatya-Ovacık fayı üzerinde ( şekil). Buraya yakın bir yerde Yeşilpınar’ da da 31 Temmuzda 3.8’lik bir deprem daha olmuştu. Hatırlayın Sancar vd. 2018 bu fayla ilgili uyarıda da bulunmuştu” dedi.

GÖRÜR: O ZAMAN SÖYLEDİKLERİM HALA GEÇERLİ

Prof. Dr. Görür yaptığı bir diğer açıklamada ise, “Bu sabah Muş, Sazlıkbaşı-Korkut’ta 4.0 büyüklükte yine bir deprem oldu. Hatırlayın 16 Eylül’de aynı yerde aşağı yukarı bu büyüklüklerde bir deprem daha olmuştu. O zaman söylediklerim hala geçerli” ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
ben
ben - 2 yıl Önce

16 eylülde dediklerini de yazaydın bari

Müjdat
Müjdat - 2 yıl Önce

Bir de bu densiz medya meraklısı herife hemşehri demiyormusunuz, yetti artık.

Ali Faik
Ali Faik - 2 yıl Önce

Hala bu adamı Elazığ depremini bilen adam diye yazıyorsunuz. Neyini bilmiş. Ne zaman olacağını mı yoksa büyüklüğünü mü? Hiç bir halt bildiğiymiş bu adamın. Deprem uzmanı falan da değildir. Yeter artık bu menfaat peşindeki adamların reklamını yapmayın. Ayıptır...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109