Hemşehrimiz Uz. Dr. Mustafa Namlı’ya Yeni Görev

Elazığ Ruh Sağlığı ve hastalıkları hastanesi Başhekimliği görevini yürütürken İstanbul Sağlık Hizmetleri Başkanlığına atanan Elazığlı hemşehrimiz Uzman Doktor Mustafa Namlı İstanbul Kamu Hastaneleri 6. Bölge başkanlığına atandı.

Hemşehrimiz Uz. Dr. Mustafa Namlı’ya Yeni Görev

Hemşehrimiz Uz. Dr. Mustafa Namlı Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları hastanesi Başhekimiyken İstanbul Bayrampaşa devlet hastanesine başhekim olarak atandı.

Hemşehrimiz Namlı sırasıyla İstanbul İl Sağlık müdürlüğü sağlık hizmetleri başkanlığı, İstanbul İl Sağlık müdür vekilliği gibi görevlerde bulundu.

Yaptığı görevlerde başarılar sağlayan Elazığlı Uzman Doktor Mustafa Namlı İstanbul Kamu hastaneleri 6. Bölge başkanlığına atandı.

MUSTAFA NAMLI KİMDİR?

Evli üç çocuk babası Doktor Mustafa Namlı, ilk, orta, lise öğrenimlerini Elazığ’da tamamladıktan sonra 1984 yılında Üniversite hayatına İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde başladı. 1990 yılından günümüze kadar çeşitli önemli görevlerde bulundu. Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği ve Hastane Yöneticiliği görevlerini yürüttüğü dönemlerde Ülkemizde 2002 yılında başlayan Sağlıkta Dönüşüm programı doğrultusunda; Yataklı Servislerdeki koğuş uygulamasından vazgeçilerek hasta odalarına geçildi.  Tam otomasyon sistemine geçilmesi, modern ve konforlu servisler, bekleme alanları, yenilenmiş Poliklinik binası, tescilli merkez laboratuvar, tescilli Acil birimlerini kazandırdığı Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde Hizmet içi eğitimler yoğunlaştırılarak dönüşüm politikasına uyumlu yapılan çalışmalar takdir toplamıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ lı
Elazığ lı - 2 ay Önce

Akp ile yandaşlık yapan herkesin kademesi ve görevi yükseldi adam seçim zamanı boşuna mı gezdi kapı kapı

Elazığ
Elazığ - 2 ay Önce

Akp ile yandaşlık edip Lâyık olmadığı hâlde bir işe ya da makama tâlib olan kişi liyâkat ve mahâret eksikliği nedeniyle üstlerinin kölesi, altlarının ise maskarası olur...Allah böyle olanlardan bizi korusun

Demir
Demir - 2 ay Önce

Eski SSK Hastanesi'ne tadilat yaptıran değil miydi bu arkadaş boşa çıkan hastaneye

Hadise
Hadise - 2 ay Önce

Başhekim çoştu gidi kimse tutamaz sırada bakan yardımcısı var zaten çoğunda elazığlı var sırada sağlık bakanlığı

Beceriksiz
Beceriksiz - 2 ay Önce

Yorumlara bakarsanız hep olumsuz Demekki gerçekten lüzumsuz biri

Liyakatsiz
Liyakatsiz - 2 ay Önce

Liyakatsiz YalakaGereksiz biriElazığ kurtuldu Yazık İstanbul a

Yalaka herif
Yalaka herif - 2 ay Önce

SSK hastanesinin kapanacağı kesin olduğu halde güçlendirmek adına Devlet in milyonlarını döktüYazıklar olsun

mustafa paşalı
mustafa paşalı - 2 ay Önce

Yolun açık olsun Sayın Başhekimim ...


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109