Hibe ve Kredi Destekli Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM), istihdama yönelik eğitim çalışmalarını sürdürüyor.

Hibe ve Kredi Destekli Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor

Pandemi sürecinden dolayı ara verilen eğitimlere yeniden start veren EBEGEM, Hibe ve Kredi Destekli Girişimcilik eğitimlerine başlıyor.

EĞİTİMLER 16 AĞUSTOS’TA START ALACAK

EBEGEM Eğitim Uzmanı Hakan Özcan tarafından online olarak gerçekleştirilecek eğitimler, 16 – 19 Ağustos tarihleri arasında 5 ve 10 kişilik gruplar halinde yapılacak.

12 saat sürecek eğitimlerde girişimcilerin iş kurma ve yürütme konularında bilgi ve becerilerini geliştirmek, başarılı iş planlarını hayata geçirmek ve girişimcilik ekosisteminde yer alan aktörler arası işbirliğini artırmak hedeflenmektedir.

BAŞVURULAR 15 AĞUSTOSTA SONA ERECEK

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Hibe ve Kredi Destekli Girişimcilik online eğitimlerinden faydalanmak isteyen girişimcilerin, 15 Ağustos’a kadar Kültür Mahallesi Şehit İdris Doğan Caddesi No: 18/4 ‘te bulunan EBEGEM’e şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi 15 Ağustos’tur.” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sahipsiz elâzığ
Sahipsiz elâzığ - 6 ay Önce

Referansım yokki. Vekillerde soylem ve icraat larından dolayı sevmem. Sonucuna bakın kimler hibe almış, kimlere kredi desteği verilmiş. Ha burdan yazıyorum.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109