İftardan Sonra Doyasıya Eğlence

Onbir ayın sultanı Ramazan coşkusu şehrin dört bir yanını sararken, Elazığ Belediyesi tarafından Ramazan ayının ruhuna uygun etkinlikler de başladı.

İftardan Sonra Doyasıya Eğlence

Şehrin yaşam merkezi Kültür Park, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan akşamlarının vazgeçilmez mekanları arasında yerini alacak. Her akşam farklı ilahi, ezgi ve tasavvuf müziği icracılarının yer alacağı etkinliklerin ilkinde tasavvuf müziğinin güçlü yorumcusu Ahmet Yüce sevenleriyle buluştu.

Kültür Park Amfi Tiyatro'da düzenlenen etkinlik, Elazığlıların gönlünde çok özel bir yere sahip olan Fatih Çakar tarafından hazırlanıp sunulan 'Bil Kazan' yarışmasıyla başladı. Daha sonra sevenleriyle buluşan ve ismi Harput ilahileriyle bütünleşen Ahmet Yüce birbirinden özel ve güzel eserlerini seslendirdi.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Ramazan ruhunu ve bereketini daha geniş kitlelerle yaymak amacıyla her akşam farklı Ramazan programlarının halkın beğenisine sunulacağı belirtilerek, “28 Mayıs Pazar günü, saat 22.30’dan itibaren sevilen ilahi yorumcusu Nurettin Polat, 29 Mayıs Pazartesi günü ise Grup Çağrı Kültür Park Amfi Tiyatro’da özel dinletileriyle hemşehrilerimizle buluşacaktır. Programımıza tüm halkımız davetlidir.” denildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137