İl Başkanı Işıkver’den İl Özel İdaresi’ndeki Personel Alımı İle İlgili Açıklama

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Elazığ İl Özel İdaresine KPSS şartı aranmadan alınacak olan 48 kamu personel alımıyla ilgili açıklama yaptı. MHP İl Başkanı Işıkver, personel alımlarının noter huzurunda yapılması gerektiğini söyleyerek, “izlenecek yöntemin bu olması noktasında girişimlerimiz devam edecektir” dedi.

İl Başkanı Işıkver’den İl Özel İdaresi’ndeki Personel Alımı İle İlgili Açıklama

Geçtiğimiz günlerde Elazığ İl Özel İdaresi’ne 48 kamu personelini KPSS şartı aranmadan alınacağını açıklamıştı.

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Elazığ İl Özel İdaresine alınacak kamu personeliyle ilgili açıklama yaptı.

İl Başkanı Işıkver, yapılacak olan alımda kamu personeli olarak alınacak olan kişilerin noter huzurunda belirlenmesi gerektiğini söyledi.

"NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİLMELİDİR”

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver yaptığı açıklamada, “Elazığ İl Özel İdaresi’ne yapılacak olan personel alımlarıyla ilgili tasarrufumuz, işe başlayacak kardeşlerimizin noter huzurunda yapılacak kura çekimiyle herhangi bir kişi veya kurumun baskısı altında kalmadan belirlenmesidir. Bu husustaki kurumsal görüşümüz bundan ibarettir ve işe alınacak kişileri belirlenmesi hususunda izlenecek yöntemin bu olması noktasında girişimlerimiz devam edecektir. Kamuoyuna duyurulur” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 23:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakgo
Gakgo - 13 ay Önce

Daha ilana bile çıkılmadan alınacak 48 kişi belirlenmiştir bile...

nk
nk - 13 ay Önce

işkur vs olsun her yerde torpil var başvuru yaptık ,bizim belgeller vs nereye gidiyor giden yerlerde bir kötülük gelmesin başımıza ,

SIRADAKİ HABER

banner7