İl Özel İdaresi Ekiplerinden Yürek Isıtan Faaliyetler

İl Özel İdaresi ekipleri köylerde depremde hasar gören evleri yıkım ve yeni konutlar için alan açma çalışmalarını sürdürürken vatandaşlar ve çocuklarla yakın diyalog kurmaya devam ediyor.

İl Özel İdaresi Ekiplerinden Yürek Isıtan Faaliyetler

24 Ocak 2020 depreminin ardından il genelinde evleri hasar gören vatandaşların konutlarının hasar tespit işlemlerinin ardından yıkım ve yeni konutlar için hazırlık çalışmaları İl Özel İdaresi ekipleri tarafından aralıksız devam ettiriliyor.

Özel İdare ekipleri köylerdeki yıkım işlemlerini yürütürken bir yandan vatandaşlarla yakın diyalog içerisinde çalışmaya özellikle çocukların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Bayramlık şekerlerini erkenden alan çocukların neşeli halleri görülmeye değer manzaralar oluşturuyor.

Köylerdeki hayvanları da unutmayan ekipler onları da yanlarında getirdikleri yemler ve gıdalarla beslemeyi ihmal etmiyorlar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bestami
Bestami - 5 ay Önce

Özel İdarenin kaynaklarının kesilerek yüklü tazminat davaları ile karşı karşıya bırakılarak hizmet üretemez hale gelmesi isteniyor. Şu son Elsiyum hadisesi bunun açık kanıtı

Elazığlı
Elazığlı @Bestami - 5 ay Önce

Üreten adamlar getirsinler o zaman kurumun başına.Ne güzel her kurumun her insanın bir bahanesi var. Peki genelsekret,yardımcıları,şube müdürleri ne iş görüyor ? 10 tane eleman aldınız gördük. Peki o açığa alınan şube müdürleri nerde? Sadece odalarının yerleri değişti yalan mı?

SIRADAKİ HABER

banner103