İl Özel İdaresi Personelleri Bayramlaştı

Elazığ İl Özel İdaresi’nde Kurban Bayramı’nın ardından ilk iş günü bayramlaşma ile başladı. Genel Sekreter Ali ŞİŞ ve birim müdürleri personeller ile bayramlaşarak, bayramlarını kutladılar.

İl Özel İdaresi Personelleri Bayramlaştı

Bayramlaşma programı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali ŞİŞ, Şube Müdürleri ile Yol İş Sendikası 2.Nolu Şube Genel Sekreteri Cumali Demiroğlu’nun katılımı ile saha amirliği ve idari binada gerçekleştirildi.

ŞİŞ: İL ÖZEL İDARESİ BÜYÜK BİR HİZMET AİLESİDİR

Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali ŞİŞ, bütün çalışma arkadaşları ile bir aile bütünlüğü anlayışı çerçevesinde hizmet ettiklerine dikkat çekerek, “Özel İdarenin memuru, işçisi ve bütün çalışanları büyük bir hizmet ailesinin üyeleridir. Bizler, kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizin her köşesinde halkımıza hizmet etmekteyiz. İl Özel İdaresi’nin tüm çalışanları şehrimize ve halkımıza en verimli bir şekilde hizmet etmeye çalışmaktadır. Bayram sonrasında ki ilk iş günümüzde de çalışma arkadaşlarımızla bayramlaşarak mesaiye başladık ve her birinin bayramını kutladık” şeklinde konuştu.

Yol İş Sendikası 2.Nolu Şube Genel Sekreteri Cumali Demiroğlu ise İl Özel İdaresi çalışanlarının bayramını kutlayarak, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109