İlk Evim, İlk İş Yerim Projesinin Tanıtım Aracı Elazığ’da

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca, "İlk Evim İlk İş Yerim" kampanyasına ilişkin merak edilen soruların cevaplanması amacıyla hazırlanan tanıtım aracı, Elazığ'da vatandaşlarla buluştu.

İlk Evim, İlk İş Yerim Projesinin Tanıtım Aracı Elazığ’da

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile TOKİ işbirliğinde gerçekleştirilecek olan cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi çerçevesinde "İlk Evim, İlk İş Yerim" aracı il il gezip projeleri anlatıyor.

Tanıtım aracının bugünkü durağı ise Elazığ oldu. Öğretmenevi önünde aracı ziyaret eden vatandaşlar, merak ettiklerini sorup, TOKİ yetkilileri ve uzmanlardan projenin detaylarını öğrendi.

Vatandaşlar sanal gerçeklik gözlüğüyle de yapılacak olan evleri görme imkanı buldu.

ŞEREFOĞLU: ELAZIĞLI HEMŞEHRİLERİMİZİ TANITIM ARACIMIZA BEKLİYORUZ

Ülke genelinde tanıtım faaliyeti gerçekleştirdiklerini belirten tanıtım aracı sorumlusu Bülent Şerefoğlu, “Dün itibariyle Diyarbakır’daydık bugün Elazığ’dayız. Yarın da kısmet olursa Tunceli’ye geçeceğiz. Bu çerçevede gelen vatandaşlarımızı yaptığımız kampanyalarla ilgili bilgilendiriyoruz. Elazığlı hemşehrilerimizi tanıtım aracımıza bekliyoruz” dedi.

NURHAN: KURA SONUÇLARI AÇIKLANDIĞINDA DA İNŞALLAH BİZE ÇIKAR

Projeye başvurduğunu aktaran Kübra Nurhan, “TOKİ’nin tanıtım aracı bilgi amaçlı Elazığ’a geldi. Ben de bilgi almak için uğradım. Sanal olarak yapılacak olan konutların görüntülerine baktım. Daha önce yapılmış olan konutlar da zaten mevcut ilimizde hemen hemen aynı konutlar. Kura sonuçları açıklandığında da inşallah bize çıkar” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109