İmamoğlu, Sivrice, Gezin ve Maden’de Vatandaşlarla Buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yeni günle birlikte ziyaretlerine Sivrice, Maden ve Gezin ile devam etti. Vatandaşlarla bir araya gelen İmamoğlu, deprem konutlarında da incelemelerde bulundu.

İmamoğlu, Sivrice, Gezin ve Maden’de Vatandaşlarla Buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Sivrice, gezin ve maden ilçesini ziyaret etti.

İmamoğlu’nun ilk durağı Sivrice ilçesi oldu.

İlçe halkıyla bir araya gelen İmamoğlu deprem konutlarında da incelemelerde bulundu.

İmamoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Gezin’e geçti.

Gezin’de vatandaşlarla bir araya gelen İmamoğlu talepleri dinledi.

Heyetin son durağı Maden ilçesi oldu.

Maden ziyareti basına kapalı gerçekleştirildi.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Sivriceli
Sivriceli - 2 ay Önce

Yazık memleketime. Bu uğursuz depremdede geldi bi göründü sonra Erzuruma Palandökene kaymaya gitti.Ne yüzle bir daha geldi anlayamadık. Zaten CHP yönetimi hariç kimse karşılamadığı için beş dakika sonra gitti uğursuz.

Çaçaçaçaça
Çaçaçaçaça @Sivriceli - 2 ay Önce

Sivriceli ile muhatap olmayın. Çok değil, birkaç yıla "uğursuz" dediklerine ceket ilikleyecek.

Osman
Osman @Sivriceli - 2 ay Önce

Uğursuz olan senin zihniyetin, bu senin uğursuz zihniyetin bir zamannlar parmakla gösterilen memleketi bu hale getirdi. Barzo deprem üssü Sivricenin köylerinde daha yaptıklkarı uyduruk TOKİ ler bile başlamamış kalkıp ona buna laf edersin arsız

B----B
B----B @Sivriceli - 2 ay Önce

Tutturmuşsunuz geldi, sonra tatile gitti. Başka argüman yok. Hep aynı basmakalıp laflar, hep aynı laflar, hep aynı buram buram kötülük kokan kelimeler. Tatile gittiyse gitti, ne yapacaktı başka? Ölümüne savunduğunuz kişiler ne yaptı Elazığ'a? İmamoğlu hükümette olan partinin mensubu mu? İmamoğlu'nun Elazığ ile bir bağı var mı? Mecliste depremle ilgili verilen önergeleri kim reddetti? İstanbul Belediye Başkanı gelmiş memlekete okul yapıyor. Nasıl partizansınız, nasıl gözünüz dönmüşse artık, sizden olmayanları otomatik olarak düşman görüyorsunuz. Bir "uğursuzluk" varsa aynaya bakın. Sizi, sizin de istediğiniz gibi kendi halinize bırakmak lazım, biat etmeye devam etmeniz lazım. Hak ettiğiniz şekilde yönetilmelisiniz.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109