İş İnsanı Demirci’den Potanın Perilerine Moral Yemeği

İş İnsanı Veysel Demirci, Elazığ İl Özel İdaresi Kadın Basketbol Takımı oyuncularıyla düzenlenen akşam yemeğinde buluştu.

İş İnsanı Demirci’den Potanın Perilerine Moral Yemeği

ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı, İş insanı Veysel Demirci sezonun 17. Haftası’nda HDI Sigorta Yalova VIP'i 81-69 mağlup eden Elazığ İl Özel İdaresi Kadın Basketbol Takımını akşam yemeğinde ağırladı.

Demirci, Elazığ’da basketbol branşına ve diğer spor dallarına ilginin günden güne arttığını, şehrimizin spor alanında en iyi yerlerde temsil edileceğini vurguladı.

İş İnsanı Veysel Demirci yemekte Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü oyuncularına yönelik yaptığı konuşmada, "Kadın basketbolunda çok iyi iki takıma sahibiz. Sizleri sıkı takip ediyorum, hepiniz gelecek vaat ediyorsunuz. Elazığ’da basketbol kültürü sizlerin sayesinde artıyor ve artmaya devam ediyor.  Oynadığınız maçlarda gayet iyi bir takım olduğunuzu gördüm. Bu da beni çok mutlu etti. Sizin Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ni alnınızın akıyla başarılı bir şekilde bitireceğinize inanıyorum. Kendi adıma ve Elazığ halkı adına sizlere şunu söylemek istiyorum tüm imkânlarımızla arkanızdayız" ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109