İş İnsanı Ercan İlin Sorunlarını Genel Merkeze Taşıdı

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı İş İnsanı Yüksel Ercan, şehrin sorunları ve bunların çözümü ile ilgili hazırladığı dosyayı iyi parti genel başkan yardımcıları ve milletvekillerine iletti.

İş İnsanı Ercan İlin Sorunlarını Genel Merkeze Taşıdı

İYİ Parti Elazığ Milletvekili aday adayı İş İnsanı Yüksel Ercan, şehrin sorunları Genel Merkeze taşıdı.

İYİ Parti Genel Merkezin ziyaret eden İlin sorunlarını ve çözüm önerilerini içeren dosyayı Genel Başkan Yardımcıları Cihan Paçacı ve Ümit Dikbayır, Rıdvan Uz ile Milletvekillerine iletti.

İYİ Parti Gurup toplantısına da katılan Ercan, başta tarımsal üretim olmak üzere şehrin sorunları ve çözüm yolları ile ilgili hazırladığı çalışmaları Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu’na sundu.

Şehrin sorunlarını içeren dosyayı alan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İşler Başkanı Hemşerimiz Cihan Paçacı, Elazığ’a çok önem verdiğini, Elazığ seçimlerine özel ilgi göstereceğini ifade etti.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi ile TOBB üniversitesinde görevli Elazığlı akademisyenlerle de bir araya gelen İYİ Parti Elazığ Milletvekili adayı Yüksel Ercan, akademisyenlerle ilin kalkınması ve gelişmesi noktasında istişarelerde bulundu.

İYİ Parti Elazığ Milletvekili aday adayı Yüksel Ercan, İYİ Parti Genel Merkezi ve TBMM ziyaretlerinin, ilk seçimlerde iktidara gelecek Millet İttifakı hükümetinin ilin sorunlarını çözme noktasında önemli bir adım olduğunu ifade ederek, görüşmelerde kendisine ve şehre yakın ilgi gösteren İYİ Parti Genel Başkan yardımcıları ve milletvekillerine teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109