İş İnsanı Karacadağ, Arıcak, Sivrice, Maden ve Alacakaya’da Ziyaretlerde Bulundu

2023 seçimlerinde milletvekili aday adaylığı düşünen İş İnsanı Mehmet Karacadağ, Arıcak, Sivrice, Maden ve Alacakaya bölgesinde temaslarda bulunarak, nabız yokladı.

İş İnsanı Karacadağ, Arıcak, Sivrice, Maden ve Alacakaya’da Ziyaretlerde Bulundu

Arıcak, Sivrice, Maden ve Alacakaya bölgesini temsil etmek amacıyla milletvekili aday adayı olmayı planlayan İş insanı Mehmet Karacadağ ilçelerde temaslarda bulundu.

İlk Durağı Maden Kaymakamlığı olan Karacadağ, ardından ilçe belediyesini ziyaret etti.

AK Parti Maden İlçe Başkanlığını ziyaret eden Karacadağ’ı İlçe Başkanı Ramazan Sekmen ağırladı.

KARACADAĞ: ZİYARETLERİMİZİ HIZ KESMEDEN SÜRDÜRECEĞİZ

Karacadağ, “Elazığ’da çalmadık kapı, gidilmedik esnaf, sorulmadık vatandaş bırakmak istemiyorum. Her mahalle, her köy, her ilçe benim için ayrı ayrı değerlere sahip. Her bir vatandaşımızın sıkıntısını dinleyip, derdiyle dertlenmek, mutluluğuyla mutlu olmak beni gururlandırıyor. Şimdiye kadar ziyaret ettiğim her ilçede her mahallede çok güzel karşılandım sağ olsun var olsunlar. Beni ağabeyleri, kardeşleri, evlatları olarak gördüler sıkıntılarını açtılar, mutluluklarını paylaştılar. Elazığ bizim göz bebeğimiz bunun içinde ziyaretlerimizi hız kesmeden sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

İş İnsanı Karacadağ, Maden’in kendisinin öz memleketi olduğunu ifade etti.

KARACADAĞ: ELİMDEN GELEN HER ŞEYİ YAPMAYA HAZIRIM

Karacadağ, “Ben Elazığ’da doğdum ve büyüdüm bu topraklarda yetiştim. Bu topraklarda yaşayan her vatandaşın refah içerisinde olması için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Bugüne kadar çeşitli sıkıntılar yaşanmış olsa da bundan sonra ki dönemlerde inşallah böyle sıkıntılarımız kalmayacak. Esnaflarımızla bir araya gelerek onların dertlerini dinleyip sıkıntılarını nasıl çözebiliriz diye istişarelerde bulunduk. Bütün vatandaşlarımızın bizlere güvenmesi bizlere inanması beni çok mutlu ediyor. Yıllardır siyasetin içerisindeyim. Vatandaşlarımızın bizlere güveninin tam olması Elazığlıların bizleri desteklemesi benim için büyük bir onur. Kapısını çaldığım tüm esnaf kardeşlerimin çeşitli sıkıntılarını dinledim ve onların bizlerden neler istediğini bir bir not ettim. İnşallah tüm esnaf kardeşlerimiz için elimden ne gelirse yapacağım. Bizler her birimiz bütünün bir parçasıyız el ele gönül gönüle çok daha güzel bir hayat süreceğiz” dedi.

Karacadağ, ilçe ziyaretlerini Arıcak, Sivrice ve Alacakaya’da sürdürdü.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2022, 18:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109