İYİ Parti Adayı Sönmez Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez teşkilat üyeleriyle birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor.

İYİ Parti Adayı Sönmez Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez, İYİ Parti İl Teşkilatı ile birlikte Sivrice İlçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Sönmez’e ziyaretinde İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, İYİ Parti Sivrice İlçe Başkanı Fethi Ahmet Doğan ve Sivrice Eski Belediye Başkanı Hasan Karabulut ile partililer eşlik etti.

Seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez, Sivrice’de İlçe Teşkilatı ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Aday Sönmez, depremlerden en büyük yarayı almış olan Sivrice İlçesi halkının sorun ve taleplerini dinledi.

SÖNMEZ: ARTIK ELAZIĞ SAHİPSİZ DENİLMEYECEK, BU ŞEHRE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKACAĞIZ

İrfan Sönmez ziyaret esnasında yaptığı değerlendirmede, “Bu gün Elazığ’ımızın şirin ve güzel ilçelerinden biri olan Sivrice İlçemizi ziyaret ettik. Sayın İl Başkanımız Servet Gürgözeler, eski Belediye Başkanımız Hasan Karabulut, İlçe Başkanımız Fethi Ahmet Doğan Bey  ve arkadaşlarımızla. Her ilçede olduğu gibi,  her beldede olduğu gibi burada da büyük bir ilgi ve teveccüh gördük. Sivrice depremden sonra çok değişen, çehresi değişen ilçelerimizden birisi. TOKİ burada konutlar yapmış teşekkür ederiz. Vatandaşlarımızın barınma problemleri çözülmüş bir kısmının hala devam ediyor. İnanıyoruz ki iktidar değiştiğinde bunları da kısa zaman içerisinde çözeceğiz. Türkiye'nin diğer bölgelerinin bütün sorunları aynen Sivrice'de de var. Vatandaş pahalılıktan, esnaf sigorta ücretlerinin pahalığından, elektriğin pahalılığından, kiraların pahalılığından şikayet ediyor.  İnşallah 15 Mayıs'ta yeni bir Türkiye'ye uyanacağız. Problemlerimizin büyük bir kısmı çözülecek. Kutuplaştırma, vatandaşı hasımlaştırma, o şekilde konsolide etme siyasetine son vereceğiz. Seçileceğiz, seçildiğimizde de herkesin milletvekili olacağız. Artık Elazığ sahipsiz denilmeyecek. Çünkü hep beraber Elazığ'ın sahibi olacağız. Bu şehrin problemlerini de beraberce çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sönmez Tuhafiyeciler Oda Başkanı Mithat Ulaş’ı ziyaret ederek,  esnafların beklentileri ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra ZAZA TV’yi ziyaret eden İrfan Sönmez ZAZA TV Elazığ Bölge Sorumlusu Muharrem Alan ile gündeme ilişkin değerlendirmeler yaparak istişarelerde bulundular.

Ziyaretlerine Merkez Köy Muhtarları Derneğiyle devam eden Sönmez, Dernek Başkanı Mahmut Ergün ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2023, 20:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137