İYİ Parti İl Başkanı Or, Elazığspor’la İlgili Açıklamalarda Bulundu

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or, yayınladığı yazılı mesajda “ilimizin yaşadığı tüm sorunlara ve mağduriyetlere spor alanında da uğradığı haksızlık ve mağduriyetler eklendiğinde bunun tek sebebinin Elazığ’ın sahipsiz olmasından kaynaklandığını belirtti.

İYİ Parti İl Başkanı Or, Elazığspor’la İlgili Açıklamalarda Bulundu

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or, yayınladığı yazılı mesajda Elazığspor’la ilgili açıklamalarda bulundu.

Elazığspor eksi 3 puan cezası yediğini belirten başkan Mevlüt Or, eksi 6 puan silme cezası veya küme düşme cezası almasının da gündemde olduğu belirterek, “Ülkemizin ve İlimizin yönetici kadroları 3 maymunu oynayıp; görmedim, duymadım, bilmiyorum demektedirler” diye konuştu.

OR: AZİZ ŞEHRİMİZ ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRÜP SAHİPSİZ BIRAKILMIŞTIR

Başkan Mevlüt Or yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Elazığspor’un bugün yaşadığı sorunlarda birkez daha görüyoruz ki; Aziz şehrimiz üvey evlat muamelesi görüp sahipsiz bırakılmıştır. Oysaki eski Başbakanlarımızdan, aynı zamanda Meclis başkanımız olan, Binali Yıldırım ELAZIĞ VE ELAZIĞSPOR’UN sahibi benim demiştir. Fakat ne acıdır ve trajikomiktir ki; başbakanımızın bu teminatları verdiği yıl takım küme düşüp transfer tahtası kapanmıştır. Tüm bunlara, birde kulübün eksi 3 puan cezası eklenmiştir. İlaveten FIFA’daki borçlar nedeniyle Elazığspor kulübümüz daha vahim bir ceza ile karşı karşıya bırakılabilir. Temsilcimiz eksi 6 puan cezası veya küme düşürülme tehlikesi yaşamaktadır. Ülkemizin ve İlimizin yönetici kadroları 3 maymunu oynayıp; görmedim, duymadım, bilmiyorum demektedirler. Elazığspor bir Giresunspor bir Manisaspor bir Urfaspor kadar olamamıştır. Bu takımların borçları silinip transfer tahtaları açılmış, sıkıntıları giderilmiştir. Bu takımlarımızla ilgili olması gereken yapılmıştır, ama soruyoruz; Aynı duyarlılığı ve hassasiyeti Elazığspor’umuz içinde göstermek Ülkemizi ve ilimizi yöneten idari kadroların görevi değil midir? Yine Sayın vekillerimize soruyoruz, Doğukent’te yapılan butik stadyumu hiç ziyaret ettiler mi? Protokol tribününde tuvalet dahi yok. İlimizin yaşadığı tüm sorunlara ve mağduriyetlere spor alanında da uğradığı haksızlık ve mağduriyetleri eklediğimizde bunun tek sebebi var, ELAZIĞ sahipsiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103