İYİ Parti İl Teşkilatı Ankara’ya Gitmek Üzere Yola Çıktı

İYİ Parti Elazığ il teşkilatı 45 kişilik bir heyet ile Elazığ’dan Ankara’ya gitmek üzere yola çıktı.

İYİ Parti İl Teşkilatı Ankara’ya Gitmek Üzere Yola Çıktı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenerin iller bazlı istişare toplantısı gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek olan toplantıya katılmak üzere Elazığ İYİ Parti Mevlüt Or ve beraberinde 45 kişilik bir heyet Ankara’ya gitmek üzere yola çıktılar.

OR: GENEL BAŞKANIMIZ MERAL AKŞENER İLE BULUŞACAĞIZ

Açıklama yapan İl Başkanı Mevlüt Or, “Genel merkezimizin, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in her Pazartesi günü çeşitli illeri alarak istiarelerde bulunmak üzere Pazartesi saat 14.00’da da Elazığ’ı kabul etmişlerdir. İl yönetimi, il teşkilatı olarak yarın kendisiyle hem ülke gündemiyle ilgili hem de istişareler yapmak üzere sayın genel başkanımızın huzuruna çıkacağız. Yönetim olarak il, ilçe teşkilatları olarak kendisini ziyarette bulunmak üzere bugün yola çıkıyoruz. İnşallah iyi bir yolculuk olur. Biz İYİ Parti olarak Elazığ’da neler yapabileceğimizi, nelerle bütün sorunları genel başkanımıza aktarmak üzere bugün il teşkilatı olarak yola çıkıyoruz. Yolumuz açık olsun. Burada kalan İYİ Parti ailesine de selam ve saygılarımı sunuyorum. Şu anda bir otobüs yaklaşık 39 kişiyiz. 2 araçla da giden arkadaşlarımız var. Uçakla giden arkadaşlarımız var. Toplam 45 kişi genel merkezde yarın saat 14.30’da genel başkanımızla görüşmek üzere buluşacağız ” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zıbanaklı
Zıbanaklı - 3 hafta Önce

Hayırlı yolculuklar dikkatli gidin gelin soranlara selam söyleyin

ABC
ABC - 3 hafta Önce

iyi parti elazığ teşkilatı çok zayıf kalıyor bence. belki de türkiye de en zayıf kalan teşkilattır. saha da hiç yoklar normalın da bu şartlarda bir vekili garantilemiş olmaları lazımdı. bunca olumsuzluk varken

Rüzgar
Rüzgar - 3 hafta Önce

Saganaktan kaçıp sundurma altına sığınanlarin,acaba darbeden sonra amerika bizi başa getirir,ranta ,ikbale kavuşuruz diyenlerin birlikteliği,çok yakında bitecek.Böyle,siyasi, sosyal, kültürel,ve de Ekonomik sistem dayanağı olmayan ,partiler mezarlığına yakinda biri daha defnedilecek.Aklinizi başınıza devşirin.Inancimizda,milli kültürümüzde kadından İmam olmaz,sultan olmaz,devlet başkanı olmamıştır,olmaz.Vesselam.Diyecekdiniz ki demorgrasi var he.Hadi buyrun.

0
0 @Rüzgar - 3 hafta Önce

Arkadaş "Milli kültürümüz" derken "Arap" kültüründen bahsediyor olmalı. Cehalet çukurunda yaşayan, toplumsal münasebette bulunduğumuz zevatların bir bölümü o zamanlarda tuvalet adabından dahi bihaberken, kadına şeytan gözüyle bakarken, bir bölümü diri diri kara toprağa gömüyor, gömmediklerini de kara çarşafların içine gömüyordu. Türk aile yapısında kadının önemi çok büyüktür. Facebook sayfalarından ve yandaş medyadan ezberlediği üç beş kendine ait olmayan bilgiyle buralarda yorum yapıyor.

?
? @Rüzgar - 3 hafta Önce

dedi gazi caddesinde kızların peşinde kuyruk olup zik zak çize çize gezen , bir kişiye on kişi dalmayı erkeklik sanan sivri burun kunduralı gariban

SIRADAKİ HABER

banner103