İYİ Parti İl Teşkilatından Suç Duyurusu

İyi Parti İl Teşkilatı, paylaştığı bir photoshop resimle CHP ve İYİ Parti liderini terör örgütü liderleriyle gösteren AK Parti Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Hamza Gönenç hakkında suç duyurusunda bulundu.

İYİ Parti İl Teşkilatından Suç Duyurusu

İYİ Parti İl Teşkilatı, Paylaştığı bir photoshop resimle CHP ve İYİ Parti liderini terör örgütü liderleriyle gösteren AK Parti Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Hamza Gönenç hakkında suç duyurusunda bulundu.

Suç duyurusunun ardından açıklamalarda bulunan İl Başkanı Yılmaz Serttaş, teröre karşı duran bir parti olduklarını söyledi.

SERTTAŞ: TÜRK MİLLETİ ARKAMIZDADIR

İl Başkanı Yılmaz Serttaş, “ Biz İYİ Parti olarak terörizme PKK’ya Fetö’ye karşı olduğumuzu biliyorlar. Bunlara güçleri yetmeyecektir. Türk milleti arkamızdadır iktidara yürüyüşümüzü hiçbir şekilde engelleyemeyecekler bu ayak oyunlarına biz gelmeyeceğiz. Eninde sonunda mağlup olacaklar. Mutlaka iktidar olacağız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
elazığlı
elazığlı - 2 ay Önce

en iyinizin anlayan anladı. boşbeleşler

Söyleyene bak
Söyleyene bak @elazığlı - 1 ay Önce

elazığ değil Elazığ, yani ilk harf büyük harf ile başlar bunu ilkokul 3. sınıfta öğretiyorlar. Boş beleşlikten bahsediyorsun bil istedim.

İlkay
İlkay @elazığlı - 2 ay Önce

Yanlışa doğru, doğruya yanlış diyecek kadar benliğini kaybetmişsin. Yazık sana.

Cezmi
Cezmi - 2 ay Önce

Milleti ayirmayin,iktidarlar gelir gecer...aslolan millet ve devlettir.

Barış
Barış - 2 ay Önce

Sen çok dolusun ya belli

Kürşat
Kürşat - 2 ay Önce

Hele şuna bak, yattığı yere bak.Zurna Sezai bey abicim, Pırtık ı gördün mü?

Boş yapmayın
Boş yapmayın - 2 ay Önce

Kiminle ittifak yapıp seçime girdiğinizi tüm Türkiye biliyor.

Yb
Yb - 2 ay Önce

Körle yatan şaşı kalkarmış.arkadaşını söyle kim olduğunu söyleyeyim sana.niye inkar ediyorsunuz,Dünya alem biliyor beraber olduğunuzu!!!

Yavuz
Yavuz @Yb - 1 ay Önce

Montajı yapan adam bile özür dilemiş siz halen kindarca yorum yapıyorsunuz. Sizle aynı havayı solumak bile utanç verici gerçeçten. Montajcı özür diledi: https://tele1.com.tr/once-shopladi-sonra-ozur-diledi-184450/

İlkay
İlkay @Yb - 1 ay Önce

Çok fazla A haber izliyorsun sağlığına zarar

Yb
Yb - 1 ay Önce

YavuzBen kimin ne olduğunu sizden öğrenecek değilim.ayrıca kindar demişsiniz ben asla kin tutmam.ayrıca bu benim düşüncem saygı duyarsınız duymazsınız buda sizin bileceğiniz iş.benimle aynı havayı solumak zorunda değilsiniz.ben havamdan memnunum.

Yavuz
Yavuz @Yb - 1 ay Önce

Anladım.

Yb
Yb - 1 ay Önce

İlkayBak hemşerim ben haberlere bakmam.ayrıca neye bakıp bakmayacağı sizden öğrenecek değilim.ben sadece memleket gündemini takip ediyorum.biraz saygılı olursanız başkaların görüşlerine iyi olur.

Yavuz
Yavuz @Yb - 1 ay Önce

Sırf kendinden olmayan kişiler için "şov yapıyor, dünya alem biliyor" şeklinde saygısızca konuşan sensin.

Yavuz
Yavuz @Yb - 1 ay Önce

Saygı görmek istiyorsan saygı göstereceksin.


SIRADAKİ HABER

banner7