İzmir ve Elazığ Depremlerinde Hayatını Kaybedenler İçin Dua Programı Düzenlendi

Karakoçan Bahçelievler Şeyh Ubeydullah El-Kavumani Yatılı Erkek Kuran Kursu’nda Elazığ ve İzmir depremlerinde vefat edenler için dua programı düzenlendi.

İzmir ve Elazığ Depremlerinde Hayatını Kaybedenler İçin Dua Programı Düzenlendi

Elazığ ve İzmir depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlar için Karakoçan Bahçelievler Şeyh Ubeydullah El-Kavumani Yatılı Erkek Kuran kursu tarafından dua programı düzenlendi.

“DESTEK OLMAK İÇİN KURSUNDA KURAN’I KERİM VE MEVLİDİ ŞERİF PROGRAMI DÜZENLEDİK”

Şeyh Ubeydullah El-Kavumani Yatılı Erkek Kuran Kursu tarafından yapılan açıklamada, “Depremi en derinden hisseden biz Elazığlılar olarak İzmir de yaşanan deprem faciası sonrasında depremzedelere manevi açıdan destek olmak için Elazığ ve İzmir’de depremden dolayı vefat eden kardeşlerimiz için Karakoçan Bahçelievler Şeyh Ubeydullah El-Kavumani Yatılı Erkek Kuran Kursunda Kuran’ı Kerim ve Mevlidi Şerif programı düzenledik. Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde Arapça ve Hafızlık eğitimi veren Şeyh Ubeydullah Kuran Kursu olarak manevi şehit mertebesinde olan bu kardeşlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine sabırlar yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz” denildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109