Jandarma Alay Komutanı İnan Medya Grubumuzu Ziyaret Etti

İl Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İnan, medya grubumuzu ziyaret etti. Komutan İnan, medya grubumuz birimlerini tek tek gezerek çalışma sistemi hakkında bilgi aldı.

Jandarma Alay Komutanı İnan Medya Grubumuzu Ziyaret Etti

Ağustos ayında yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Elazığ İl Jandarma Alay Komutanlığı’na atanan Jandarma Kıdemli Albay Gökhan İnan, medya grubumuzu ziyaret etti.

Göreve başladığı günden itibaren başta ilçe ve köyler olmak üzere ziyaretlerini yoğun bir şekilde sürdüren Komutan İnan nezaket ziyareti çerçevesinde medya gurubumuzu ziyaret ederek stüdyoları gezdi.

Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık tarafından karşılanan İl Jandarma Alay Komutanı İnan, medya grubumuz birimlerini tek tek gezdi ve çalışma sistemi hakkında da bilgi aldı.

Ziyarette Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık, Komutan İnan’a medya grubumu hakkında bilgi verdi. Komutan İnan ise İl Jandarma Alay Komutanlığı tarafından yapılan çalışmaları anlattı.

Elazığ’la ilgili değerlendirmelerin de yapıldığı görüşmede; İl Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İnan; görev sahaları içerisinde vatandaşların daha huzurlu bir şekilde yaşaya bilmeleri için ekibiyle birlikte yoğun çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109