Kadın Olmanın Sorumlulukları, Avantajları Anlatıldı

Ahir Zamanda kadın olmanın zahmetleri ve rahmetleri” konulu konferans düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak Psikolog Hatice Dilek Öztürk katıldı. Elazığ Belediyesi ve Ab-ı Hayat Vakfı işbirliği ile “Ahir zamanda kadın olmanın zahmetleri ve rahmetleri” konulu bir seminer düzenlendi.

Kadın Olmanın Sorumlulukları, Avantajları Anlatıldı

Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Seminerde Konuşmacı Hatice Dilek Öztürk tarafından katılımcılara kadın olmanın sorumlulukları, avantajları ve dezavantajları ile zorluklar karşısında takınmaları gereken tutumların nasıl olması gerektiği anlatıldı.

Psikolog Hatice Dilek Öztürk ‘’Bu gün sizler ve bizleri bir araya getiren ab-ı hayat derneği vakfı aynı zaman da Elazığ belediyesine teşekkürü bir borç biliyorum. Bu gün sizler için seçtiğimiz konu ahir zaman da hanım olmak kadın olmak ve bunun zahmetleri neler v bunun için neler yapmamız gerek. Kardeşlerim önemli olan kadın yada erkek olabilmek değil. Hanım olmak nedir kadın olmak nedir sorumluluklarımız nelerdir. Allah’ın bizi kadın olarak yaratmış olması bize şükürdür’’ dedi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137