Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım İşi Projesi’nde Sona Gelindi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin doğusuna yepyeni bir görünüm kazandıran Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım İşi çalışmalarını yerinde inceledi.

Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım İşi Projesi’nde Sona Gelindi

Bu kapsamda Ulukent Mahallesi’nden başlayıp Salıbaba Mahallesi’ne kadar devam eden ve Ulukent, Doğukent, Sanayi, Salıbaba ve Kırklar Mahalleleri olmak üzere beş mahalleyi kapsayan projeye ilişkin ilgililerden bilgi alan Başkan Şerifoğulları çalışmaların büyük oranda bittiğini belirtti.

Vatandaşların aileleri ve çocuklarıyla birlikte kaliteli zaman geçirebilecekleri yeni yeşil alanı gezen Başkan Şerifoğulları, alanda bulunan vatandaşlarla da sohbet etti.

Başkan Şerifoğulları’na yakın ilgi gösteren mahalle sakinleri, Belediye çalışmaları sayesinde mahallelerinin değer kazandığını belirterek Başkan Şerifoğulları’na ayrıca teşekkür etti.

ŞERİFOĞULLARI: ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Büyük oranda biten projede sadece asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Şerifoğulları, asfalt çalışmalarının da mevsim koşullarıyla paralel ilerlediğini ifade ederek, “Toplamda 67.136 metrekarelik bir alanda gerçekleştirdiğimiz Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım İşi çalışmalarımız hızla ilerliyor. Kısa süre önce yeşillendirme ve ağaç dikim çalışmalarımızı da tamamladığımız yeni yaşam alanımızda çift şeritli yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. Bugüne kadar toplamda 1200 metre asfalt serimi yaptık. Asfalt çalışmalarımızı mevsim koşullarının elverişliliğine göre belirlediğimiz için geri kalan etapları da inşallah önümüzdeki günler içerisinde tamamlayacağız. Yol çalışmalarını ve dekoratif aydınlatma çalışmalarımızı da gerçekleştirdikten sonra inşallah bu yılın sonunda söz verdiğimiz gibi Kanal Boyu Çevre Düzenleme ve Park Yapım İşi projemizi bitirmiş olacağız. Hemşehrilerimize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 2 hafta Önce

Bu proje Elazığ’a en gereksiz proje trilyonlar harcandı. YaZık ya hiç ileri gören yok. Bu paralara bu sehırde kobıler kurulabılınır iş yapılabilir ama ne yazıkki. Sanai içinden geçen salıbabanın içinden gecıp gidiyor ya arkadaş Sanai sitesinin içinden yağın pislıgın içinden vizyonum var. Dıyorsun belediye. Ve yol vermiyorsun mh yol vermıyosun bu projele Ya burda meclis uyerıne seslenıyom bu proje çokmu ıhtıyactı onayladız saçma sapan yatırımlar Elazığ’da

Cavit19
Cavit19 - 2 hafta Önce

Elazığ'ın gelmiş geçmiş en kötü Belediye Başkanı

Kral 23
Kral 23 - 2 hafta Önce

Boşuna hizmet 15 temmuz ne zaman bitecek fuar alanı ne oldu yapıoab icraat yok ancak göstermelik işini yapın yandaş medya altyapı noldu altgeçit noldu en kotü belediye basknaı

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109