Kantin İş Sen’e Ziyaret

Bakkal Teyzeler olarak adlandırılan kadın esnaflar, Kantin İş Sen Temsilcisi Leyla Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kantin İş Sen’e Ziyaret

Bakkal Teyzeler Platformu, Türkiye’de meslekte tek sendika olan Kantin İş Sen Temsilcisi Leyla Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Leyla Yıldırım’a platform tarafından plakette verildi.

YILDIRIM: ONLARLA BİRLİKTE GÜZEL PROJELERİMİZE İMZA ATACAĞIZ

Kantin İş Sen Temsilcisi Leyla Yıldırım, “Darda kaldıkları zaman, yalnız kaldıkları zaman lütfen beni arasınlar. Çünkü ben kadın esnaf ve sanatkarın güçlü sesi olmak yolunda onlarla birlikte ilerliyorum bugünde beni yalnız bırakmadılar. Çünkü kadın toplumun her şeyi. Kadın anne. Güçlü bir toplum, güçlü bir siyaset istiyorsak kadınlarımıza da yer vermemiz lazım. Onları ben temsil anlamında bu görevi üstlendim. Bundan sonraki çalışmalarımızda da onlarla birlikte güzel projelerimize imza atacağız” ifadelerini kullandı.

ARTAN: HER ZAMAN YANINDA VE DESTEKÇİSİ OLACAĞIMIZI BİLMESİNİ İSTERİZ

Bakkal Teyze Gülistan Artan, “Katıldığı her platformda biz kadın esnafların sesi olan, sorun ve sıkıntılarımızı gündeme taşıyarak çözüm yolları arayan ve proje üreten kıymetli başkanımızın her zaman yanında ve destekçisi olacağımızı bilmesini isteriz” şeklinde konuştu.

HABER: SITKI TAŞEL

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER