Kar Elazığ’da Kartpostallık Görüntüler Oluşturdu

Elazığ’da dün sabah başlayan ve belirli aralıklara etkili olan kar yağışı kentte kartpostallık görüntüler oluşturdu. Kar özlemi çeken Elazığlılar ise gece geç saatlerde soğuk havaya aldırış etmeden kartopu oynayarak keyifli vakitler geçirdi.

Kar Elazığ’da Kartpostallık Görüntüler Oluşturdu

Elazığ şehir merkezinde dün sabah saatlerinde başlayan kar yağışı kenti beyaza bürüdü.

Belirli aralıklarla yağan kar yağışı sonrası Elazığlılar, gece geç saatlerde olmasına rağmen dondurucu havaya rağmen kendini dışarı attı.

Çocuklar aileleriyle birlikte karın keyfini çıkarırken, sürücüler cadde ve sokaklarda araç kullanmakta zorlandı. Kar yağışı sonrası kent merkezinde kartpostallık görüntüler oluştu.

ÖZDEMİR: “ELAZIĞLILAR KAR YAĞIŞIYLA BERABER MUTLU BİR ŞEKİLDE KARIN TADINI ÇIKARIYOR”

Çocuklarını alıp komşularıyla birlikte dışarı çıktıklarını dile getiren vatandaşlardan Ayşegül Özdemir, “Uzun zamandan beri yağacak olan karın keyfini çıkarmayı bekliyorduk. Şimdi çocuklarım ve komşularımla beraber geldik ve karın tadını çıkarıyoruz. Kartopu oynuyoruz, kardan adam yapıyoruz. Bu şekilde eğleniyoruz. Elazığlılar da kar yağışıyla beraber mutlu bir şekilde karın tadını çıkarıyor” dedi.

KAYRA: “KAR YAĞDIĞINDA HEPİMİZ DIŞARI KOŞTUK”

Muhammet Kayra adlı çocuk ise, “Kartopu oynuyorum. Aileme kartopu atıp beraber eğleniyoruz. Kardan adam yapıp etrafını süslüyoruz. Çok özlemiştim. Uzun zamandır kar yağmıyordu. Kar yağdığında hepimiz dışarı koştuk” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER