Karataş’tan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş ramazan etkinliklerinin yapıldığı Elazığ Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezine merhum Ahmet Tevfik Ozan isminin verilmesi dolayısı ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Karataş’tan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş Ramazan Etkinliklerinin yapıldığı Elazığ Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezine merhum Ahmet Tevfik Ozan isminin verilmesi dolayısı ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na teşekkür etti.

KARATAŞ: ELAZIĞ İÇİN ÖVÜNÇ KAYNAĞI OLACAKTIR

Karataş açıklamasında, “18 Şubat 2021 tarihinde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Bakanımız'a; Merhum Ahmet Tevfik Ozan Hocamızın isminin yapımı devam eden Elazığ Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezine verilmesi için ricada bulunmuş, kendileri de bundan çok memnun olduklarını ifade ederek; "Ahmet Tevfik Ozan Ağabeyimizin isminin yaşaması bizleri mutlu eder" diyerek Elazığ Belediye Başkanı ile konuştuğunu onun da çok olumlu baktığını bize ilettiler. Elazığ Belediye Meclisi Merhum Ahmet Tevfik OZAN Hocamızın ismini; Elazığ Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezine verilmesine karar verdi. Ramazan ayı etkinliklerinin Ahmet Tevfik Ozan Hocamızın adını taşıyan muazzam bir binada gerçekleşmesi de ayrıca bizlere gurur veriyor. Fuar ve kongre merkezinde yapılacak her etkinlik için oraya giden yeni nesillerin onu tanıması ve anlaması Elazığ için övünç kaynağı olacaktır. Ona olan vefa borcumuzu ödemenin bugün rahatlığını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2022, 18:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109