Kendini Boşluğa Bırakan Kadının Suriye Uyruklu Olduğu Öğrenildi

Elazığ’da 10’uncu kattan kendini boşluğa bırakan kadın, caddede yürüyen bir adamın üzerine düştü. Olayda kadın hayatını kaybederken, Suriye uyruklu 2002 doğumlu olduğu öğrenildi.

Kendini Boşluğa Bırakan Kadının Suriye Uyruklu Olduğu Öğrenildi

Belediye İş Merkezi’nin 10’uncu katından kendini boşluğa bırakan kadın caddede yürüyen bir adamın üzerine düştü.

Gazi Caddesi üzerinde bulunan Belediye İş Merkezi’nin 10’uncu katında bulunan kafenin terasında oturan 19 yaşındaki Suriye uyruklu Rahaf Muhammed isimli kadın, bir süre telefonla konuştuktan sonra kendini boşluğa bıraktı.

Aşağı düşen kadın, o sırada caddede yürüyen adamın üzerine düştü.

Olayda her ikisi de ağır yaralandı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

O esnada yoldan geçen biri ise kalp masajı yaparak kadını hayatta tutmaya çalıştı. Ağır yaralı kadın ve şahıs, ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Kadın hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

KADININ ÜZERİNE DÜŞTÜĞÜ VATANDAŞ AMELİYATA ALINACAK

Üzerine düştüğü vatandaşın tedavisi Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde devam ediyor.

Üzerine düştüğü vatandaş yoğun bakımdan çıkarıldı ameliyata alınacak.

Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2021, 18:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Allah bizi affetsin
Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

Bu intiharda ülke olarak şehir olarak insan olarak sucumuz varsa Allah bizi affetsin .

Bürütüs
Bürütüs @Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

Boş zırıltı adıyla yorum yapıp tamamen boş zırıltı yapmak..Boyner'i Koç'u eleştiriyor bir de.Bahsettiğin adamlar bu ülkenin marka değerleri.Senin ülkede bi markan varsa adamlar sayesinde.Arkadaş acayip bir evrene evrilmiş..Soyu sopu araştırılması gereken birileri varsa sizsiniz.Bu ülkede yıllardır onurlarıyla yaşayan göçmen soydaşlarımıza gardaşlarımıza dil uzatmak da ancak size yakışır.Siz kendinizden olmayana,sizin gibi düşünmeyene düşmansınız.Dibine kadar yalana batmışsınız.Utanmazsınız.

sami
sami @Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

Adımdan sanane nickli .. bulgardan arnavutluktan 10 milyona yakın insan mı geldi?senin demografik yapını bozacak şekilde göç mü olduu..müslümanlıktan bahsediyorsun gelen insanlara birçoğ yahudi ermeni demişsin. kim öğretti size bunları nerden öğreniyorsunuz siz bunları..Arkadaş siz niye böylesiniz??kendin ayrımcılık yapıyorsun ama devamında konu müslümansa ayrımcılıkı yapılıyor diyorsun..o gelenlerin hepsi müslüman zaten ne ermenisi ne yahudisi... ayrımcılık yapan sensin ama ayrımcılıktan bahsediyorsun...beyefendide belirtmiş osmanlıdan beri bu topraklarda yaşayan ermeniler yahudiler var zatn..ama o senin göçle geldi dediklerin bizim insanımız zaten oralar hep biim topraklarımızdı.hepsi Türk hepsi müslüman zaten..dikkat ediyorum sizin kafadakilerin yaptığı tek şey şu : birşe dile getirirken bir sorundan bahsederken düşünce söylerken karşı tarafı suçladığınız şeyi siz yapıyorsunuz karşı taraf yapmıyor.savunduğunuz şey hiç olmamış olmuş gibi davranıyorsunuz.savunduğunuz partinin yanlışlarını karşıdakiler yapmış gibi söylüyorsunuz suçu onlara atıyorsunuz.bir sorunu dile getiriyorsunuz ama o dile getirdiğiniz v eryansın ettiğiniz şeyi siz yapıyorsunuz.islam ruhu yok demişsin... e yok evet senin bu yorumuna bakına görünüyor zaten.doğrudan yana değil yanlıştan yanasınız siz.islamda böyle bi anlayış yok yok.birşeyi dile getirirken ön ce aynaya bakın bnce..

serkan
serkan @Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

otur kpssye çalış demiş bide.sanki kpssye çalışsa n e olacak.50 alanı torpille işe alınanların ülkesinde 100 alsa n e olacak?mühendis adam gidip amelelikl mi edecek..off Allahım bunlar nasıl kafalar..o vakkoların boynerlerin koçların vs demiş.adamlar yıllardır bu ülkeye hizmet edip vergisini veriyor katmaedğer yaratıyor..Allahım son zamanlarda gördüğüm en boş yapan insan bu olabilir..

serkan
serkan @Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

Adam demişki müslüman olmayanları niye ayrıştırıyorsun düşmanlık ediyorsun hepsi Türk vatandaşı bu adama islam düşmanısın demiş:))))))))) söylediklerinden buram buram cehalet buram buram kindarlık akıyor.nasıl b i çevrede büyüdün la sen bu hale geldin.bunun beyni kuşa taksak ters uçar vAllaha

serkan
serkan @Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

Bu sürekli boş zırıltısın deyip duran neyin kafasını yaşıyor biri söylyebilir mi

ZAFER
ZAFER @Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

adamın söylediklerinden islam düşmanı olduğunu çıkarmak için net olarak ruh hastası olması lazım bir adamın..

Şu boş zirilti islam düsmanina cevap
Şu boş zirilti islam düsmanina cevap @Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

Evladim senin savundugun balkandan bulgardanvs. Gelenelr şu an ekonominin basinda tusiadin basinda zaten .ekonomi ile surekli hukumete parmak sallayan o iş insanlari dedikleri takim soy agacindan nerlei sence ? Yada gesizekalilarin vatani yikmak icin sokaklara dokuldugu gezi terorunde otellerini hainlere açan onlara yemek veren otlelr zincirinin sahibinin dedesi kim aratir istersen . Bu ulkede hain de ekonomiyide batiran teroru destekleyende senin muslumndan üsrun tuttuklarindir . Onlar tecavuzu de gizli yapar terore destegide gizli verir bu ulkenin anasini onlar ağlar senin gibi yavru tayfasi alkislar destek verir .ama iki suriyeli ye kafayi takarsiniz .ulan sen o koclarin vakkolarin boynerlerin yaninda yillardir bir temizlk iscisi bile olamadin senjn gibileri sokagindan gecirmezler buna suriyelrilermi engel oldu? Sen gidip pazarda calistin yada iş begendinde suriyelimi engel oldu? Otur kpss ye calis desen bir yeriniz tutmaz okumazssiniz ama is yok dersiniz vasfiniz ne ? Ulan suriylei doktor insaatte calisiyor senin işini elinden almiyor muhendis merdiven siliyor sen gidip sildinde suriyleimi elimden aldi ? G...z yemiyor sonra suriyeliler bahane sanki suriyeliler her sirkette memur amir müdur de siz geri kaldiniz

0
0 @Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

"Adımdan sanane" rumuzlu, bahsettiğin ülkelerden göç edenler zaten Türk ve müslüman. Onların hepsi soydaşlarımız. Hepsi savaştan zulümden kaçtılar, evet. Birçoğu Yahudi, Ermeni falan değil. Osmanlı zamanında Yahudi, Ermeni vatandaşlar vardı tabiki. Ülkemizde senin haricinde şu anda da Yahudi, Ermeni, Hıristiyan vatandaşlarımız da yaşıyor. Müslüman - Müslüman değil olarak mı bakıyorsun olaylara? Müslümansa ve sendense dostun, değilse düşmanın mı? Bahsettiğin göçle gelen insanların, bunca yıldır suça karıştığını gördün mü? Diğer göçmenler şirket sahibi, köşk sahibi ise sana ne? Kim kimi provoke ediyor? Ekonominin kötü olmasını, diğer şeylerin kötü olmasını görmek için birinin provokesine mi ihtiyaç var? Sen görmüyorsan körsün demekki. Kim provoke ediyor? Doğruları söyleyenler sizin gözünüzde hain, düşman. Ne sanıyorsunuz kendinizi? Balkanlardan gelen, Arnavutluktan gelen vatandaşlarımızın bu zamana kadar suça karıştığını, kızlara cadde ortasında saldırdığını, tecavüz ettiğini, Türk bayrağına saldırdıklarını, ülkeye hakaret ettiklerini, adam öldürdüğünü ve başka suçlara karıştığını gördün mü? Hepsi de bu ülkenin onurlu vatandaşları, bazılarından da çok daha onurlu vatandaşları.

İslam ruhundan bahsediyorsun, önce kendine bakmıyorsun. Alenen yalan söylüyorsun bir de ruhtan bahsediyorsun. Ülkeye ne idüğü belirsiz 10 milyon insan dolmuş, kendi vatandaşın bunlar yüzünden iş bulamaz hale gelmiş, suç oranları artmış, ülkenin demogojik yapısı değiştirilmeye çalışılıyor, sen İslam ruhundan bahsediyorsun, bunu savunuyorsun.

Tüm gün A Haber izleyince böyle oluyor demek. Her şeye zam gelmiş, dünya kadar işsizlik var, bir sürü sorun var, sen kalkmışsın "Diğer göçmenlerin dedeleri provoke ediyor, ekonomi kötü deyip ortalığı karıştırıyorlar" diyorsun, bu haber konusunda bile kindarlığını gösteriyorsun. Sorsan "Eskidennnn yağ şeker kuyrukları vardı, ekmeğe karneynen giderdikkkkkkkkkkk, Ecevit zamanında şunlar olduuuu" deyip durursunuz, şimdi ağzını açan "provoke ediyor, ortalığı karıştırıyor" oluyor değil mi?

Şaka gibi.

Adımdan sanane
Adımdan sanane @Allah bizi affetsin - 2 yıl Önce

Malesefki söyleyenlerin soyu araştırılsa hepsi göçmen muhacir .ya balkanlardan ya selanik ya makedonya ya üsküp yada bulgaristan . Hepsi savastan zulumden kaçıp gelmiş bir çogu yahudi ermeni Ama konu müslüman ise orda bir ayrımcılık söz konusu. Nedense diger göçmenler şimdi şirket sahibi villa köşk vs. Oturup halkı provake edip ekonomi kötü diye ortalıgı karıştırıyor ama suriyeli ne yapsa kıyamet kopuyor .bizi deprem sel felaket adam etmiyor . Bizde islam ruhu yok .diger göçmenler ülkeyi bölmek için uğrasirken suriyeliler ayagini atsa bak nasil sefa süruyorlar deniyor .Allah ahirette kim haklı kim haksız mutlaka gösterecek ve biz ogün çokkkk pişman olacağız .lütfen diger göçmenlerin dedesi soyu sopu baàka ülkelerden gelmislerin sözü ile provakatörlügü ile ahiretinizi yakmayın .suriyeliler suçlü ise borakın Allah sorsun siz degil

Allahın bir garip kulu
Allahın bir garip kulu - 2 yıl Önce

Amin cümlemizin Ancak yönetici olarak görev verilenlerin ahiretteki hesabı ağır olacaktır. buda böyle biline....

ali
ali @Allahın bir garip kulu - 2 yıl Önce

Ne alaka adlı,bu ülkenin vatandaşları en pis evlerde yaşıyor,haftalık 100e 200e çalışan bu ülkeninn kendi vatandaşları.ama siz arap sevici olduğunuz için bunlar işinize gelmez. Bedelliyi getirende senin desteklediklerin zaten.Kendi çocukları bedelli yapıyor.Biz niye yurt dışı sevdasına gidip başka ülkelerde it gibi çalışıyoruz demişsin.Çünkü senin ölümüne desteklediğin bu düzen yüzünden insanlar ülkesinden kaçıyor.Gençlerin %76sı ülkeden gitmek istiyor.Okuyup emeğinin karşılığını alamadıkları için gidiyorlar.İnsanların daha iyi imkanlar için gidiyorlar. Senin fanatikliğini yaptığın düzenden kaçıyorlar.

gelelim ensar söylemine. Senin gibiler Ensar-Muhacir söylemi ile mülteci işgalini ilişkilendiriyor. Müslümanlar kardeştir, diyor.Biz o kardeşliği Sıffın'da,Kerbela'da çok net gördük.Peygamber torunu Hüseyin'i hiç acımadan doğrayan,katleden,72 yakınını da kesen,hem de Allahu Ekber diyerek bunu yapan kimdi?

Ne alaka
Ne alaka @Allahın bir garip kulu - 2 yıl Önce

Yoneticilerle ne alakasi var .onlar misafir etti ama biz suriyelilerrrr diye diye sanki bu dunya sadece bize mal edilmiş gibi onlari Allahin bze layik gordugu topraga layik gormedik .yedirdigimizi icirdigimizibaşlarina vura vura hatirlattik . En pis evleri onlara layik gorduk en ucuza onlari çalişirdik bir pazarda haftalik 100 200 e gencleri eşşek gibi calistirdik . Kadinlarini parasi ile kuma aldik yada kotü yola satanlar oldu ..doktora insaatte is verdik muhendise merdiven sildirdik . Neymis vatan birakmislar savasmamislar eeee biz niye niye bedelli ile askerlik yapiyoruz .biz niye yurt dişi sevdasina gidip başka ulkede it gibi çalisiyor gavurun tuvaletini temizliyoruz biz niye bir darbede banka matige koşuyoruz ( hainler için gecerli ben degilim ) biz niye okuyup sirf daha iyi imkanlar icin kosarak kaciyoruz .hemde sadece para icin yapiyoruz can söz konusu olsa sanki hepimiz cepheye kosacagiz .tabi yoneticiler suclu halk ensarligini çokkkkk mukemmel yapti ya .

Sanirsin ermenistandayiz
Sanirsin ermenistandayiz - 2 yıl Önce

Ulan ne bos zirlamis yukardaki bir velet a haberrr izlersinizzz deyip boş zirllarsiniz anca ne yapalim aurekli yalan sallayan şu hemsire siringa yalanini bile sallayip devlet bahceli hemsireye tokat atyi diyen surekli orovakatorluk yaoan teror sevici halk tv de yalanmi dinleyelim ? Ulan suriyelinin biri adi serefsizlik etti tecavuz etti ise cezasini cekecek yqda cekiyor muz yiyen suriyelriler ulkesine def edildi peki sizlerin bozler diye bahsettiginiz mahliklar avrupda uyusturucu ticaretinin basimda iken niye avrupada bile rezil olduk demiyorsunuz ? Bizimkoer avrupada kadinlara tecavuz etmiyormu hirsizllik yapmiyormu uyauturucu satip inanalari zehirlemiyormu terör orgutelrini avrupada savunup pkk nin fetönün eskiyalarina destek vermiyormu ? Heoimiz eteginde namaz kilinacak kisleriz ama bu ulkeye zamaninda bizmle savasan mezarliklarin yarisi şam halep suriye sehitleri ile dolu olan insanlarin torunlari bize agir geldi .ulan balkanlar bizimdi selanik biizmdi de peki kerkuk şam suriye bizim degilmiydi sen nasil bir mahluksun ?

acb.
acb. @Sanirsin ermenistandayiz - 2 yıl Önce

a haber diye diye can vermek üzeresin. halk tv, krt, fox tv mi izleyelim.

0
0 @Sanirsin ermenistandayiz - 2 yıl Önce

:)

Okan
Okan - 2 yıl Önce

Allah bizi affetsin.kardeşim sana katılıyorum. Sonuna kadar haklısın. Bu bize buyuk bir vebal

Birgün herkes ……
Birgün herkes …… - 2 yıl Önce

Ya anlayamadığım ve çok iyi anladığım şu bu daha başlangıç bir gün bu haber gibi neler görcez neler ama sorsan herkes aç ama siyasi olarak tok yazık ki ne yazık

0
0 - 2 yıl Önce

:)

Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın
Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın - 2 yıl Önce

Ali diye bir velet var aleviligi kullaniyor alevi ommadigina yemin edebilirim ama byrdan ispatlayaman.e.devletten siy agacini buraya atarmisin dedelerin adini bariz gorecegiz . Ulan hz.Hasan huseyin bizim canimiz biz buna seviniyorumuyuz malllll .onlar efendimizin goz bebekleri ilk müsluman hz. Alinin kuzulari siz hz.Aliyi gercekten tanisaniz sevseniz ilk musluman ,peygamberimizin damadi ve kuzeni oldugunu bilirdiniz bizim ona olan sevgimizi bilip bizi kandiramayacaginizi anlardiniz .soylermisin hz.Aliyi hz hasan ve huseyin efendilerimizin ismini gercekten islami karalamk adina kullanmaktna baska kac defa soyledin onlara dua ettin ve onlar icin icin acidi ? Alevi hz.Aliyi sevmek ise en buyuk alevi biziz .sizler sadece alevileri kullanan kişilersiniz yillardir bu ulkede aleviyim kurdüm diye insanlari kandiranlar ama alevilikten kürtlukten uzal olur gercek alevilerden ve kürtlerden nefret eden malummmmm kışlersiniz . Yillar once tecritten kacip bu ulkede kurdum aleviyim diye insanlati kandridiginiz yeter artik kimse yemiyor herkes birbirini taniyor . Kabak gibi ortadasiniz

Ali
Ali @Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın - 2 yıl Önce

Bunlara niye cevap veremedin ha işine mi gelmedi : Bu ülkenin vatandaşları en pis evlerde yaşıyor,haftalık 100e 200e çalışan bu ülkeninn kendi vatandaşları.ama siz arap sevici olduğunuz için bunlar işinize gelmez. Bedelliyi getirende senin desteklediklerin zaten.Kendi çocukları bedelli yapıyor.Biz niye yurt dışı sevdasına gidip başka ülkelerde it gibi çalışıyoruz demişsin.Çünkü senin ölümüne desteklediğin bu düzen yüzünden insanlar ülkesinden kaçıyor.Gençlerin %76sı ülkeden gitmek istiyor.Okuyup emeğinin karşılığını alamadıkları için gidiyorlar.İnsanların daha iyi imkanlar için gidiyorlar. Senin fanatikliğini yaptığın düzenden kaçıyorlar.

Ali
Ali @Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın - 2 yıl Önce

Hz Alinin oğlunun öldürülmesinden bahsedip bir gerçeği ortaya koyuyorum adam bana Hz Ali ilk müslümandı bunu anlayın diye cevap veriyorum.Sanki ben Hz Aliyi okumadım tanımıyorum Hüseyinde onun oğlu değil.Adam direkt mezhepsel yaklaşıyor olaya.Hemen gözünde alevilik canlandı tabi.İnsani ve ahlaki olarak bakamıyorkli olaylara.Vakit kaybısın boş zırıltı

Ali
Ali @Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın - 2 yıl Önce

Ayrıca ilk yorumumda müslümanın müslümanla savaştığını anlatmak için Kerbelanın yanında Sıffın savaşındanda bahsettim.Yani olay Müslümanların Müslümanlarla savaşmış olması (Ensar - muhacir olayından bahsedip müslümanlar kardeştir dediğin için bu örnekleri veriyorum.bak tekrar tekrar oku anlarsın belki) Yani diyorsun ya hz Ali ilk müslümandıııııııııı bunu anlayınnnn falan saçmalamışsın ya.Önce İslam tarihini okuyacaksın sonra gelip burada zırvalayacaksın.Senin tabirinle boş teneke boş zırıltısın.

Ali
Ali @Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın - 2 yıl Önce

Hem konuyla mahmut tanalın ne ilgisi var şimdi? Bana ne mahmut tanaldan?Konuları sürekli saçma sapan yerlere çekip bağlamından koparıyorsun.Ayrıca baktım şimdi mahmut tanal konusuna göç idaresi başkanlına soru sormuş sınır dışıo edildiler mi diye,hayır edilmediler demiş o da.Tüm gün yandaş medya izlemekten beynin sulanmış senin,acayip bir şeye dönüşmüşsün.

Ali
Ali @Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın - 2 yıl Önce

Birader sen yazılanları nerenle okuyorsun? Kışkırtmak mı? Şaka mısın deli misin divane misin sen? Cevap veremediğin yerde hemen hain nankör islam düşmanı deyip yaftalıyorsun hemen. İnsan ol iki dakika.Anlatılanı anlamadan saldırıya geçiyorsun direkt.Sen insan gibi düşünceni yazamıyor musun?

Benim yorumumda alevi kelimesi geçiyor mu? Sana diyorumki,Hz Hüseyini ve Peygamberimizin 72 yakınını Allahu ekber diyerek katleden yeziddi diyorum.Sen halen alevi deyip duruyorsun.Sana bir olayı bir örneği veriyorum sadece.Söz konusu alevi falan değil anlıyor musun?Alevi olsam söylediğim şeyde bir mağduriyet bir cinayet var onu savunuyor olurum.Şu an olduğu gibi Alevi olmasam yine aynı şekilde bu cinayeti bu katliyamı dile getiriyor olduğum için daha ahlaklı olurum şu an olduğu gibi.Anlatmak istediğişm Alevilik falan değil.Sözde müslüman olan yezid peygamberimizin torununu katletti,72 yakınını katletti diyorum...Bu örneği Alevi olduğum için veya Alevilerden bahsetmek istediğim için vermedim.Allahu ekber diyen müslümanın başka müslümanları katletmesi olayı.Anlıyor musun?????????????????????????????????????

Ben Alevi değilim.Allevileri konuya ben değil sen dahil ediyorsun.Alevi dediğinde müslüman zaten.Hz Hüseyini peygamberimizin yakınlarınıın katledilmesine üzüldüğü söylemek için bunu söylemek için Alevi olmaya da gerek yok..Sana müslüman müslümanı katletmiş bunun örneğini veriyorum.Anlatmak istediğim alevi falan değil alevilik değil.Üstteki yorumlarındada adamın birine islam düşmanı demişsin.Adam ne anlatıyor sen ne yazmışsın.Hep böyle saçmalayıp duruyorsun.

Burada biri kışkırtıyorsa o da sensin.İnsanları müslüman veya müslüman değil şeklinde ayırıyorsun.Provokatörün tekisin sen.

Ali sen alevileri kullanan birisin
Ali sen alevileri kullanan birisin @Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın - 2 yıl Önce

Ulan burda milleti kişkirtip alevilerden bahseden sensin birak bu ayakları ? Aleviler konuya dahil eden sensin . Biz gercek alevileri biliriz severiz acilari acimizdir ben alevi kimligine saklanip aleviyi kullananlara dedim uzerine alinan kensini bilir . Yahu Bu kadar suriyeli dusmani gitsainler diye zipliyorsunuz ya bak bakalim ugun en son haber ulusal sayfasina muz yiyip milleti provake eden gencleri devlet sınir dışı ediyorken chp li mahmut tanalmidir nedir gidipte sınır dışi edilemsin diye başvurdu

Ali
Ali @Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın - 2 yıl Önce

Şimdi yeni gördüm. Hz Ali ilk müslümandı anlayın ismiyle yorum yapmış birde...Şaka gibi bi adamsın sen gerçekten..Ben zaten Aliyi,Hüseyini,Peygamberimizi yücelten şekilde yorum yaptım (Hüseyini öldürdüler,peygamberimizin yakınlarını katlettiler) diyorum adam tam tersi şeyi anlıyor aliyi sevmediğimi hüseyini sevmediğimi peygamberi sevmediğimi düşünüyor.Aliyi sevmeyen Aliyi dediin gibi düşünen biri oğlu hüseyin için niye dertlensin?? Ciddi manada psikolojik sorunların var senin.Şu haber konusunu buralara kadar çekmen...Evlat olsan sevilmezsin sen.

Ali
Ali @Hz. Ali ilk muslumandı bunu anlayın - 2 yıl Önce

Ben alevi değilim.Konuyu alevilere nasıl getirdin.Birader senin gerçekten anlama sorunun idrak sorunun var.Yaptığın tek şey saldırmak başka bildiğin bir şey yok.Gerçekten sorunlusun bak gerçekten diyorum.

Peygamber torunu Hüseyin'i hiç acımadan doğrayan,katleden,72 yakınını da kesen,hem de Allahu Ekber diyerek bunu yapan kimdi? diye soruyorum sen konuyu alevilere getirmişsin.Kafalar pırıl pırıl..Ensardan falan bahsetmişsin ya ona hitaben yorum yapıyorum anlıyor musun beni birader? Hani suriyelileri sadece müslüman oldukları için alalım diyosun ya onu diyorum sana.mültecileri ensarla ilişkilendiriiyrsun ya o yüzden diyorum.Sana diyorum peygamber efendimizin torununu ve 72 yakınını kesen ve bunu Allahu ekber diyerek yapanlar kimdi diyorum sen kalkmışsın yok soy ağacına bakalım.Sen ne sanıyorsun kendini velet?Ne boş hikayeler anlatıyorsun.Nasıl bir kafa yapın var senin?Ben sana seviniyorsun diye mi yazdım bunu mal?Bende zaten onları sevdiğm için söylüyorum bunu.İki kitap okuda anlayışın gelişsin.Okuduğunu anlayamıyorsun daha.Ben Alinin oğlu Hüseyini katlettiler diyorum sen bana sen Aliyi gerçekten tanısanız sevseniz... diyorsun.Şaka gibisin.

Hz. Hüseyin'i öldüren,peygamberin yakınlarını Allahu ekber diyerek katleden yeziddir yezid.Şizofren misin sen?Konuyu alevilere çekmiş hz Aliye getirmiş saçmalamış durmuş.Yaptığın her yorum saçmalıktan ibaret.Vakit kaybısın vAllaha.


SIRADAKİ HABER

banner137