Kilis’e Elazığlı Emniyet Müdürü Atandı

Karabük POMEM Müdürlüğü görevini yürüten ve başarılı çalışmalara imza atan Elazığlı hemşehrimiz Mahmut Karabulut, Resmi Gazete’te yayımlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Kilis İl Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. Karabulut’un il emniyet müdürlüğü görevine atanması Elazığ’da sevinçle yaşandı.

Kilis’e Elazığlı Emniyet Müdürü Atandı

Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı.

Yayımlanan kararnameye göre başarılı çalışmalara imza atan ve Karabük POMEM Müdürlüğü görevini yürüten Elazığlı hemşehrimiz Mahmut Karabulut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Kilis İl Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

MAHMUT KARABULUT KİMDİR?

1965 yılında Elazığ ilinde doğdu. İlk ve orta tahsilini Elazığ ilinde tamamladı. 1983 yılında Polis Koleji, 1987 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun oldu.

Çeşitli rütbelerde olmak üzere sırasıyla; İzmir Emniyet Müdürlüğü, Batman Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Tokat Emniyet Müdürlüğü, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü ve Gaziantep Emniyet Müdürlüğünde değişik birimlerinde görev yaptı.

2010 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek Emniyet Genel Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı, aynı yıl içerisinde Teftiş Kurulu Başkanlığına atanarak İstanbul Bölge Başkanlığında Başmüfettiş olarak göreve yaptı. 2013 yılında Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı’na atanarak İstanbul Bölge Çalışma Merkezine Başmüfettiş olarak göreve başladı.

1 Erkek çocuk babası olan Mahmut Karabulut, 30.07.2015 tarihi itibariyle Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne ataması yapılmış ve 15.08.2015 tarihinde göreve başlamıştır.

Medya grubumuz olarak hemşehrimiz Karabulut’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

HABER: SITKI TAŞEL

Bu haberin tüm telif hakları www.elazigsonhaber.com internet sitesine aittir. Paylaşım yapılırken kaynak belirtilmesi gerekmektedir!
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109