Kızılay Mahallesi'nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret eden AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, TOKİ tarafından Kızılay Mahallesi’nde 150 konutun yapılacağını açıkladılar.

Kızılay Mahallesi'nde TOKİ Tarafından 150 Konut Yapılacak

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Elazığ depreminin ardından devam eden çalışmalarla ilgili TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret ettiler.

Ziyarette Elazığ’da TOKİ tarafından yapılan çalışmalar ve bundan sonraki süreçte yapılacak olan projeler konuşuldu.

Yapılan toplantıda TOKİ’nin Kızılay Mahallesi’nde de konut yapmasına karar verildi.

BULUT: KIZILAY MAHALLEMİZE 150 KONUT YAPIM SÜRECİ BAŞLADI

Toplantıyla ilgili açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Belediye Başkanımız sayın Şahin Şerifoğulları ile birlikte TOKİ Başkanımız sayın Ömer Bulut’u ziyaret ettik. Kızılay Mahallemize zemin + üç kat olmak üzere 150 konut yapım süreci başlamıştır. Yapımı devam eden konutlarda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Teslim edilecek konutların ulaşım ve altyapı çalışmaları yıl sonunda nihayetlendirilmek üzere programlandı” dedi.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ’IMIZ İÇİN GÜZEL KARARLAR ALDIK

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, TOKİ Başkanımız Sn. Ömer Bulut’u Milletvekilimiz sayın Metin Bulut ile birlikte ziyaret ettik. Ziyaretimizde Elazığ’ımız için güzel kararlar aldık. Kızılay Mahallemize zemin + üç kat olmak üzere 150 konut yapım süreci başlamıştır. Yapımı devam eden konutlarda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Teslim edilecek konutların ulaşım ve altyapı çalışmaları yıl sonunda nihayetlendirilmek üzere programlandı” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2020, 17:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Günhan Yolcu
Günhan Yolcu - 3 yıl Önce

Bu kadar zamanda konutlarımızı teslim etmediniz. Şimdi de Cumartesi diyorsunuz. Belediye başkanı bir gün olup halimizi sormamış şimdi teslim olacak mış mış. Sahipsiz şehrin hali bu ancak böyle olur.

Abdullah Çelik
Abdullah Çelik - 3 yıl Önce

Biriside çıkıp demiyor kiracılar ne olacak.

Ali Korkmaz
Ali Korkmaz - 3 yıl Önce

Belediye başkanı halkı düşünmüyor yolu düşünüyor arsamızı gasp etti resmen mütahit bile girmiyor bir yıldır orta hasarlı binamıza bi çare bulamadık rezil olmuşuz

M cenk
M cenk - 3 yıl Önce

İnşAllah ilk seçimde kurtuluruz bazılarının arsasına yoldan katmışlar nailbey ulukent doğukent gibi yerlerde bazısına kıyak yapıyorlar

Fatma baştimur
Fatma baştimur - 2 yıl Önce

Ben 17 yıldır kesrikte oturuyorum buranın yalısı oldum nerdeyse . Kiracıyım biz kiracılarada hak tanınmalı ve daha fazla toki yapılmalı lütfen sesimizi duyun sayın başkanım.

SIRADAKİ HABER

banner137