Kontrolsüz Şerit Değiştirdi, Kazaya Neden Oldu

Elazığ’da Malatya Caddesi’nde hatalı şerit değiştiren otomobil sürücüsü büyük bir kazaya neden oluyordu. Orta şeritten kontrolsüz olarak sağ şeride geçmeye çalışan otomobile belediye otobüsü çarptı o anlar kameralar tarafından anbean kaydedildi.

Kontrolsüz Şerit Değiştirdi, Kazaya Neden Oldu

Malatya Caddesi üzerinde meydana gelen kazada otomobil sürücüsünün hatalı şerit değişmesi faciaya neden olacaktı. Sol şeritten kontrolsüz şekilde sağ şerit geçen otomobile arkadan gelen belediye otobüsü çarptı.

Çarpmanın etkisi ile belediye otobüsü otomobili metrelerce sürükledi. O anlar ise çevrede bulunan iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Kazada maddi hasar meydana geldi.

VİDEO

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus
Yunus - 2 hafta Önce

Aynen Elazığ'da belediyedeki çalışan şoförlerin sadece %25 lik kısmı gerçekten büyük araç şoförü geriye kalanlar ise işinin ehli değil torpil sayesinde cebindeki ehliyetlerle işe girmiş çalışan insanlar evet küçük araç şoförünün dikkatsizliği var ama bir de şu gerçeği gözden kaçırmayalım tecrübeli otobüs şoförleri yerine torpille bir çoğu işe girmiş çalışan şehrimizin ileri gelen yetkililerin yeğeni kardeşi tanıdığı olan arkadaşlar yüzünden ola bilir hele o yetkililer bir gün otursun gerçekten izlesin kaç kişi belediyede tecrübeli otobüs şoförü var o torpil yapanlar bu vebali kaldırıyor demekki unutmasınlar ki bir şehri taşıyor o çalışan arkadaşlar bu dererece hassas bir taşımacilik söz konusu iken ne yazikki hicde onemsenmiyor dikkate alınır umarım ama şahsen alınacağından da emin değilim inanmıyorum da

Mehmet
Mehmet - 2 hafta Önce

Otobus soforleri inanilmaz hizli gidiyor ve kayittata gorunuyor araci surukluyor eger arac sinyalini vermisse sagindan gidiyor ve nerdeyse araci sagdan gececek bir araci sagdan gecmeyi dusunuyorsan herseyide goz onune almis olmali otobus soforu bence burada otobusun cok buyuk hatasi var bana gore tabi.

Recai Tunçbilek
Recai Tunçbilek @Mehmet - 2 hafta Önce

İyi misin gardaş? Evet ebuaş şöförleri uçuyorlar resmen şiddetle eleştiriyorum ama el insan yok sağdamış hızlımış adam düz abdullahpaşaya gidecekse o arabada migrosa doğru dönecekse peki? Bilip bilmeden konuşmayın.

.
. @Mehmet - 2 hafta Önce

Haklısınız. Sağ şeritten araç sollanmaz. Hızlı gidecekseniz soldan gideceksiniz. Araç sinyal vermişse otobüs kusurlu olur. En Sağ şeritten giden hiçbir zaman soldakini geçemez.

bilgin
bilgin - 2 hafta Önce

Malesef şöför yok elazığda direksiyona ben şöförüm diyor şerit değiştireceğin zaman insan bi yan ayna veya dikiz aynasından bakar

Nebilem
Nebilem - 2 hafta Önce

Ramazan mi desem sicakmi desem virüsü desem deprem mi desem gerçi bunlardan önce de bi garipti bizim millet bu arada şu otobüs şoforlerini de Bi eğitime alın adamlardaki hava pilotlarda yok zaten çoguda torpille girenler yinede geçmiş olsun

Gençlik
Gençlik - 2 hafta Önce

Belediye Şöförü kontrollü gitmek zoru ds

Emrah
Emrah - 2 hafta Önce

Soforler cok kaba ve saygisiz itap eduyor yolculara bence dil dersleri konusma dersleride verilmeli.arz ederim

Tukab
Tukab - 2 hafta Önce

Ramazan dalgınlığındandır desem inandırıcı olurmuyum.

Xx
Xx - 2 hafta Önce

Elazığ da trafik kurallarına ısrarla uyulmuyor.


SIRADAKİ HABER

banner7