Kovancılar Belediyesi, Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

Kovancılar Belediyesi ilçe merkezinin yollarında sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Kovancılar Belediyesi, Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

İlhami Ertem Caddesi ve Sağlık Caddelerinin yağmur suyu altyapı ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda, ekipler merkez camii ve emniyet caddesi üzerinde de yağmur suyu altyapı çalışmaları ve kaldırım çalışmalarını tamamladı.

Ekipler, caddenin sıcak asfalt BSK yapımının 1. etabı olan binder serim çalışmalarına başladı.

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar çalışmaları yerinde incelerken, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Akpınar açıklamasında; “Bu caddemizin de asfalt yapım çalışmalarını tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. İlhami Ertem Caddesi ve Sağlık caddemizde çalışmalarımızı tamamladık” dedi.

Kaldırımları ile cadde ve sokakları ile daha modern bir Kovancılar için çalıştıklarını belirten Başkan Akpınar, cadde üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mehmet yılmaz
Mehmet yılmaz - 2 yıl Önce

Hacı akpınarı başarılı diye sürekli haber yapıyorsunuz ancak ben 3 yıl Kovancılar da görev yaptım okulun sahasındaki potalarin dikilmesi için 3 yıl boyunca söz verdi ve 1 günlük işi yıllarca bizleri oyalayip yapamadı yapmıyorum benim işim değil diyebilirdi ama sürekli yalanlarla kandırdı bizi. bu mudur başarılı belediyecilik.. kendisi son kazandığı seçimden itibaren uzun bir süre hiçbir yerde görülmedi.. Kovancılar yolları sokakları berbat güya en gelişmiş ilçe ama bildiğin köy.. vesselam.

SIRADAKİ HABER

banner109