Kovancılar İlçe Sahası Son Aşamada

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce yenilenme çalışmaları devam eden Kovancılar ilçe sahasında çalışmalar son aşamaya girdi.

Kovancılar İlçe Sahası Son Aşamada

Sporun her yaştan ve her statüden bireyin günlük rutini haline gelmesi amacıyla çalışmalarına ve yatırımlarına büyük bir özveri ve hızla devam eden Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü,  bu kapsamda Kovancılar ilçe sahası zemininin yenilenmesi, giyinme odaları ve kafeteryasının yapımında son aşamaya geldi.

EREN: SPOR CAMİASINA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Kovancılar ilçe sahasında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, "Kovancılar ilçemizde daha önceki yıllarda spor salonumuzun hem zemin hem de dış cephesinde büyük bir bakım onarımını yapmıştık. Yine Kovancılar Gençlik Merkezi'mizin de tüm tefrişatını ve eksikliklerini gidermiştik. Bu kompleks içerisinde şuanda Kovancılar İlçe Sahamızın Tribün ve çevre düzenleme çalışmasını yapmıştık ama özellikle zemini takımımızın da bal liginde olması hasebiyle ihtiyaca cevap vermemesinden dolayı zeminini yenileyerek son derece modern ve güzel bir zemin yapıyoruz. Aynı zamanda birde İlçe Sahamızın giyinme odası ve kafeteryası bitmek üzere. Dolayısıyla zemin yenilenmesi işinde ve giyinme odasıyla kafeterya yapımında son aşamaya geldik. Kovancılar’da ki gençlerimize ve spor camiasına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Samet ya vekil ya belediye başkanı
Samet ya vekil ya belediye başkanı - 2 yıl Önce

Kuyucu Samet Eren, gelecek seçimlerde ya belediye Başkanlığına yada vekilliğe oynuyor. Geçen yurtlarda veda konuşması bile yapmış.

Apartman yöneticisi Samet :)
Apartman yöneticisi Samet :) @Samet ya vekil ya belediye başkanı - 2 yıl Önce

:)))))

Yav he he
Yav he he @Samet ya vekil ya belediye başkanı - 2 yıl Önce

Samet hayal göremeyeceği yerde. Apartman yöneticisi olacak kapasite yok yeminle!

SIRADAKİ HABER